
Omschrijving
Op de eerste verdieping van dit kleinschalige appartementencomplex mogen wij nu dit heerlijk lichte appartement te koop aanbieden! U kunt hier kiezen voor een heerlijk rustig uitzicht over een brede gemeentelijke groenvoorziening vanaf het balkon op het zuidwesten of voor meer reuring aan de voorzijde vanaf het balkon op het noordoosten! Een heerlijk licht en ruim appartement met twee balkons: eentje in de zon en eentje heerlijk koel in de schaduw!
Op een steenworp afstand vinden we het uitgebreide winkelcentrum De Hoef, waar u terecht kunt voor al uw boodschappen. U vindt er twee supermarkten, een ambachtelijke bakker en keurslager, de apotheek en nog veel meer! Op de fiets bent u binnen enkele minuten in de bruisende binnenstad met haar zonnige terrassen en gevarieerde winkelstand. Ook theater De Vest, het filmhuis, Podium Victorie en de grote Vue bioscoop bereikt u binnen enkele fietsminuten. Met de auto rijdt u in een handomdraai op de A9 richting Amsterdam. Hier echter woont u op een gezellige locatie met een groen uitzicht!
Indeling begane grond: hier vindt u de afgesloten entree met de brievenbussen en de toegangsdeuren naar de bergingen. Vervolgens beklimt u twee trapjes en staat u voor de deur van dit appartement. Indeling 1e verdieping: entree, hal, meterkast (8 groepen), toilet, keuken voorzien van inbouwapparatuur waaronder een vaatwasser, 5-pits gaskookplaat, oven en koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken heeft u toegang tot het balkon aan de Noordwestzijde. De badkamer is voorzien van douche en wastafel met meubel, vaste kast met plek voor wasmachine, 2 slaapkamers waarvan 1 met riante schuifdeurenkast, woonkamer met toegang naar balkon aan de zuidoostzijde met fraai uitzicht over de tuin.
VVE bijdrage zijn € 400,= per maand en bestaan uit:
- Voorschot verwarming;
- Opstal, glas- en brandverzekering;
- Reservering groot en klein onderhoud;
- Kosten energie algemene ruimtes;
- Glazenwasser (behoudens balkons);
- Onderhoud verwarmingsinstallatie;
- Kosten administrateur.
Bijzonderheden/locatie aspecten:
- Prachtige ligging in het groen, maar toch centraal ten opzichte van de binnenstad;
- Thans 2 slaapkamers aanwezig, 3 slaapkamers mogelijk;
- Veel licht door de grote raampartijen;
- Eerste woonlaag, dus weinig trappen lopen en geen onderburen;
- 2 balkons, achterbalkon groen uitzicht en voorzien van zonnescherm;
- Parkeren zonder vergunning;
- Voorzien van energielabel D;
- Aanvaarding in overleg.
Kenmerken:
Bouwjaar: 1967
Woonoppervlakte: 74m²
Gebouw gebonden buitenruimte: 7m²
Externe bergruimte: 22m²
Inhoud: 242m³
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 297.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.014
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1967
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 74 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Externe bergruimte
- 22 m²
- Inhoud
- 242 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Blokverwarming
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- ALKMAAR D 929
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda