Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/verkocht/andijk/huis-voorstuk-38/43392222/

Omschrijving
Jaren ’30 stijl, robuust, keurig bewoond, sfeervol, solide gebouwd, netjes onderhouden, uitgebouwd, zonnige tuin, veel leefruimte, woonkeuken, 5 slaapkamers, garage, tuinkamer…..en dat is nog lang niet alles. Deze prachtige twee-onder-één-kapwoning is net even breder dan anderen in zijn soort gebouwd in 2011. Een echt familiehuis gelegen in een rustige en overzichtelijke buurt nabij het IJsselmeer. Een fantastische plek om thuis te komen want hier is het leven goed!
WAT EEN RUIMTE
Om maar met de deur in huis te vallen; een beuker van een woning! Maar liefst 193 m² prettig ingedeelde woonoppervlakte waarbij de gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming en een fraaie antraciet plavuizen vloer. Om te beginnen een heerlijke living met erker en een fraaie speksteenkachel. Een fijne ruimte om te kunnen ontspannen en ideaal; middels en-suite-deur te scheiden van de grote woonkeuken, het hart van het huis. Hier komt iedereen samen, loop je door de openslaande deuren de prachtige tuin in is er meer dan genoeg ruimte voor een enorme eettafel. Avonden natafelen en gezelligheid gegarandeerd.
5 SLAAPKAMERS
Via de hal/entree met voordeur, garderoberuimte, meterkast en een keurig toilet met hangcloset, fontein én een urinoir de trap op naar de eerste verdieping. Deze verdieping is voorzien van een prachtig eikenhouten vloer. De ruime overloop is voorzien van een grote inbouwkast, echt heel fijn! Er zijn drie slaapkamers van goede afmetingen. Zo past er in iedere kamer met gemak een tweepersoonsbed. En dan natuurlijk de badkamer, een fijne ruimte om te ontspannen, netjes betegeld en slim ingericht met een inloopdouche (met twee stort- en douchekoppen) een ligbad, dubbele wastafel en het tweede toilet.
Op de tweede verdieping nog eens een ruime overloop met inbouwkast, bergruimte met de CV opstelling en nog eens twee prima slaapkamers. Middels een vlizotrap is de vliering te bereiken. Aan opbergruimte niet te kort in dit huis!
PRAKTISCH EN HANDIG
Ideaal zijn de inpandig bereikbare bijkeuken en de garage. De was doe en droog je in de bijkeuken, netjes ingebouwd in een grote opbergkastenwand. De garage is voorzien van een uitstortgootsteen en heeft aan de voorzijde openslaande deuren. Mooie bijkomstigheid is dat deze ruimtes volledig geïsoleerd en voorzien zijn van vloerverwarming. Op alles voorbereid!
ZIN IN DE ZON
Wil jij deze zomer genieten in deze recent vernieuwde en heerlijk zonnige tuin? Om te beginnen de tuinkamer, een aanwinst! Fraai gemaakt van eikenhout, onderheid en af te sluiten met een glazen schuifwand zodat er bij ieder weertype en ieder seizoen volop genoten kan worden. Pluspunt is dat het avondzonnetje tot het laatst in deze ruimte schijnt, dat is nog eens genieten aan het einde van de dag. Verder een groot terras, borders met beplanting, kunstgazon en een koffieterras aan het water. De ligging op het noordwesten doet niets af aan de zonuren want de tuin is diep genoeg om de hele dag van het zonnetje te genieten.
WOONOMGEVING
Gelegen in een vriendelijk en kleinschalig wijkje nabij het IJsselmeer tussen de dorpskernen van Andijk en Wervershoof. Perfect want zo bevinden zich meer dan voldoende voorzieningen op nabije afstand. Ook ontsluitingswegen liggen om de hoek waardoor snelweg A7 vlot bereikbaar is.
Met zoveel pluspunten en ook nog eens 14 zonnepanelen en een keurig energielabel A is dit echt een heerlijk thuis!
KWALITEITEN
- Bouwjaar 2011
- Woonoppervlakte 193 m²
- Bruto vloeroppervlakte 262 m²
- Inhoud 618 m³
- Perceeloppervlakte 280 m²
- Goed geïsoleerd
- Eigen oprit
- Rustige ligging
- Mooie tuin aan water
- Geweldige tuinkamer, onderheid en middels glaspui af te sluiten
- 5 slaapkamers
- Netjes bewoond
- Keurig onderhoudsniveau
- Vloerverwarming op de parterre
- 14 zonnepanelen
- Energielabel A
Wil jij dit huis komen bekijken? De makelaars van Kwantes Makelaardij laten je graag alles zien tijdens een uitgebreide rondleiding.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 545.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.824
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2012
- Soort dak
- Schilddak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 193 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Perceel
- 280 m²
- Inhoud
- 705 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, rookkanaal, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Prestige CW6 (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ANDIJK K 4103
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 280 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 95 m² (10,00 meter diep en 9,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda