Omschrijving
Ruimte, comfort en groen uitzicht in Kloosterveen
Laurierstraat 46 in Assen is een royale, keurig onderhouden tussenwoning met energielabel A, gelegen aan een rustige straat tegenover de groene Rozemarijntuin. Deze fijne gezinswoning uit het jaar 2000 biedt 132 m² woonoppervlak, verdeeld over drie volwaardige woonlagen. De ideale plek voor wie op zoek is naar ruimte, comfort en een kindvriendelijke woonomgeving.
LICHTE woonkamer en OPEN keuken
De straatgerichte woonkamer biedt een mooi uitzicht op het gemeentelijk groen aan de overzijde en zorgt voor veel natuurlijk licht. De open keuken, vernieuwd in 2014, is uitgerust met moderne inbouwapparatuur en biedt volop werk- en bergruimte. Dankzij de open indeling blijft het contact met de rest van het gezin of je gasten altijd behouden. De praktische bijkeuken met witgoedaansluiting sluit hier direct op aan.
SLIM ingedeeld en VERRASSEND ruim
De begane grond is voorzien van een duurzame marmoleum vloer. Onder de trap bevindt zich een ruime trapkast, die creatief is ingericht als compact kantoor met computeropstelling. In 2023 is het toilet volledig gerenoveerd en de trapopgang naar de eerste verdieping netjes afgewerkt.
COMFORTABELE slaapverdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie royale slaapkamers, allemaal voorzien van marmoleum kliklaminaat. De badkamer is in 2020 geheel vernieuwd en biedt moderne luxe: een inloopdouche met infraroodpaneel, een dubbel wastafelmeubel, een tweede toilet, elektrische vloerverwarming én draadloos bedienbare ventilatie (ook te bedienen vanuit de keuken).
VEELZIJDIGE zolderverdieping
De tweede verdieping is voorzien van een kunststof dakkapel en doet nu dienst als hobbyruimte, maar is ook ideaal als werkruimte, logeerkamer of vierde slaapkamer. Hier vind je ook de CV-installatie (2013) en de WTW-unit (ongeveer 5 jaar oud), waarmee de woning energiezuinig en comfortabel blijft.
TUIN en buitenruimte
De achtertuin op het oosten biedt volop privacy en beschikt over een volledig geïsoleerde berging – perfect voor fietsen, gereedschap of als klusruimte. De woning is goed onderhouden; het buitenschilderwerk is in 2023 nog uitgevoerd. Alle openslaande ramen zijn voorzien van plissé horren en er zijn screens geplaatst op zowel de begane grond als de eerste verdieping. Dankzij de aanwezige 3-fasenstroom is de woning ook klaar voor toekomstig elektrisch koken of laden.
Wonen in KLOOSTERVEEN
De populaire wijk Kloosterveen staat bekend om haar ruime opzet, veel groen en uitstekende voorzieningen. In de directe omgeving vind je basisscholen, een modern winkelcentrum, sportaccommodaties en goede openbaar vervoerverbindingen. Alles wat je nodig hebt, is binnen handbereik. De wijk is geliefd bij gezinnen vanwege de rustige, veilige sfeer en kindvriendelijke straten.
KENMERKEN op een rij:
- Tussenwoning (bouwjaar 2000) met energielabel A
- Woonoppervlak ca. 132 m² op 164 m² perceel
- Straatgerichte woonkamer met uitzicht op groen
- Open keuken (2014) met complete inbouwapparatuur
- Bijkeuken met witgoedaansluiting
- Royale trapkast ingericht als mini-kantoor
- Marmoleum vloer op begane grond
- Toilet vernieuwd in 2023
- 3 ruime slaapkamers op eerste verdieping
- Luxe badkamer (2020) met inloopdouche en infraroodpaneel
- Elektrische vloerverwarming en draadloze ventilatie (badkamer)
- Tweede verdieping met dakkapel en multifunctionele ruimte
- CV (2013) en WTW-installatie (ca. 5 jaar oud)
- Tuin op het oosten met geïsoleerde berging
- Buitenschilderwerk 2023, plissé horren, screens en 3-fasenstroom
- Gelegen in rustige, kindvriendelijke wijk Kloosterveen
- Claim IMG van €10.000 nog beschikbaar (mijnbouwschade)
- €4.000 SNN-subsidie nog beschikbaar
Laurierstraat 46 is meer dan een huis – het is een fijne gezinswoning op een toplocatie in Assen. Plan snel een bezichtiging en ervaar het zelf!
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 349.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.644
- Bouwjaar
- 2000
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 132 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 164 m²
- Inhoud
- 449 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Heteluchtverwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
- Warm water
- Cv-ketel
Kadastrale gegevens
- ASSEN Q 3997
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 164 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 81 m² (13,50 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda