Omschrijving
Aan de rand van de wijk Nagtegael bevindt zich dit royale VRIJSTAANDE woonhuis. De stijlvolle gevel met grote raampartijen springt direct in het oog. Net als de wijk is deze woning in jaren '30-stijl, maar met hedendaags wooncomfort. In 2022 zijn de keuken en het sanitair vernieuwd en de gehele afwerking is van uitstekende kwaliteit. De goede isolatie en hoogwaardige technische installatie (gas-loos) zorgen voor een A++ energielabel.
De woning is rustig gelegen in een groene en kindvriendelijke woonwijk, op fietsafstand van het centrum van Beilen. Hier vindt u tal van voorzieningen, zoals supermarkten, basisscholen, voortgezet onderwijs, (sport)verenigingen, een zwembad en een NS-station. Daarnaast zijn uitvalswegen, zoals de N381 en de A28, snel te bereiken.
BEGANE GROND
U komt binnen in een ruime hal met een toilet, meterkast en trapopgang. De royale woonkamer (ca. 47 m²) met fraaie pvc vloer is voorzien van vloerverwarming. De raampartijen rondom en openslaande tuindeuren maken dat de ruimte en verrassende lichtinval heeft. De moderne open keuken (ca. 10 m²) beschikt over een kookeiland, veel bergruimte en diverse inbouwapparatuur, zoals een koelkast, vaatwasser, combi-oven/magnetron, 4-pits inductiekookplaat met ingebouwde afzuiging (Novy), Quooker en koffiemachine. De bijkeuken heeft witgoedaansluitingen en volop bergruimte. Vanuit de bijkeuken is de garage bereikbaar. Aan de buitenzijde zijn op de zuid en westzijde van de woning rolluiken aangebracht.
EERSTE VERDIEPING
De lichte overloop leidt naar drie slaapkamers (ca. 18 m², ca. 14 m² en ca. 12 m²) en de badkamer (ca. 7 m²). De moderne badkamer is uitgerust met een inloopdouche, toilet en meubel met dubbele wastafel. Vanuit de grootste slaapkamer loop je een fijne inloopkast (ca. 5 m²) binnen. De slaapkamer aan de voorzijde heeft de beschikking over airconditioning.
TWEEDE VERDIEPING
Op de tweede verdieping bevindt zich een overloop met twee slaapkamers (ca. 10 m² en ca. 9 m²). Tevens is er een berging (ca. 8 m²) waar ook de technische installaties zijn geplaatst. Door de vele dakramen geniet u ook op deze verdieping van voldoende lichtinval.
GARAGE
De aangebouwde stenen garage (ca. 23 m²) met carport en elektrische garagedeur heeft een loopdeur naar de achtertuin. De garage beschikt eveneens over voldoende ruimte voor opslag.
TUIN
De stijlvol met groen aangelegde tuin is onderhoudsarm, maar biedt optimaal buitencomfort. Het hoekperceel waarborgt privacy, met verschillende terrassen in zowel zon als een plekje in de schaduw. Achter in de tuin is een houten berging met een kleine overkapping geplaatst.
STERKE PUNTEN EN BIJZONDERHEDEN:
- Prachtige jaren '30-stijl woning uit 2006, gemoderniseerd in 2022;
- Stijlvolle luxe keuken en moderne badkamer;
- Voorzien van 26 zonnepanelen, airconditioning en waterontharder, energielabel A++;
- Gelegen aan de rand van de woonwijk Nagtegael;
- Parkeermogelijkheid op eigen terrein voor meerdere auto's, laadpunt voor de auto;
- Nabij natuurgebieden Terhorsterzand en Nationaal Park Dwingelderveld;
- Op fietsafstand van alle voorzieningen en goede aansluitingen voor zowel auto als openbaar vervoer.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 700.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.933
- Bouwjaar
- 2006
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 178 m²
- Overige inpandige ruimte
- 23 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 12 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 421 m²
- Inhoud
- 752 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, rookkanaal, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Kadastrale gegevens
- BEILEN V 1473
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 421 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 250 m² (20,00 meter diep en 12,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage en garage met carport
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda