Omschrijving
Droom jij van een licht en comfortabel appartement op een centrale locatie?
Dit sfeervolle 2-kamerappartement biedt alles wat je zoekt: licht, ruimte, en een keurig onderhouden interieur. Gelegen op de vijfde verdieping én dichtbij alles wat je nodig hebt.
Dit appartement van 47 m² biedt een ideale indeling. Via de hal kom je in de lichte woonkamer met toegang tot het balkon, waar je heerlijk kunt genieten van de zon. De afgesloten keuken is voorzien van inbouwapparatuur, en de ruime slaapkamer beschikt over een praktische vaste kast. De keurige badkamer is uitgerust met een douchecabine, wastafel, toilet en aansluitingen voor de wasmachine en wasdroger. Het appartement is goed geïsoleerd met dubbel glas en biedt extra opbergruimte in de aparte berging.
Gelegen in een centraal gebied, heb je alle voorzieningen binnen handbereik. Openbaar vervoer en winkels liggen op loopafstand, en met de zonligging op het noordwesten kun je optimaal profiteren van de middag- en avondzon.
Benieuwd of dit appartement jouw nieuwe thuis is?
Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ontdek de mogelijkheden van dit lichte en centraal gelegen appartement! Neem vandaag nog contact op voor meer informatie.
KENMERKEN
•Bouwjaar 1965
•Kamers 2
•Gebruiksoppervlak wonen 47 m² (NVM Meetinstructie)
•Erfpachtcanon
Het betreft een erfpachtrecht uitgegeven onder de voorwaarden van 1923 verordening 1930, eindigend op 31-12-2028.
De canon bedraagt € 15,27 per half jaar achteraf.
Er is een aanvraag ingediend voor een heruitgifte in eeuwigdurende erfpacht. Het erfpachtbedrijf van de Gemeente Den Haag heeft het volgende aanbod gedaan:
-Canonverplichting eeuwigdurend afkopen
Kiest u voor de mogelijkheid om de canonverplichting eeuwigdurend af te kopen dan bedraagt de
eenmalige afkoopsom € 23.290,00.
-Canonverplichting jaarlijks betalen
Kiest u voor canonbetaling dan bedraagt de jaarlijkse canon € 489,09.
•VvE actief, bijdrage € 200 p.m. (waarvan € 32,- voorschot stookkosten)
•Centraal gelegen; nabij winkels en het openbaar vervoer
•Voorzien van een elektrisch zonnescherm
•Projectnotaris van toepassing Notariskantoor Franke
•Niet-Bewonersclausule van toepassing
•Oplevering in overleg
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 200.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.255
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 200,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 47 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 153 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 5e woonlaag
Kadastrale gegevens
- 'S-GRAVENHAGE AI 6954
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht (einddatum erfpacht: 31-12-2028)
- Lasten
- € 30,54 per jaar
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 200,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda