
Omschrijving
Groot-Giessenhof is een voormalige boerderij die onderdeel is van de oorspronkelijke lintbebouwing aan het de Rijksstraatweg in Duivendrecht. Het oorspronkelijke erf met hoofd- en bijgebouwen is nog herkenbaar. Ooit is deze weg aangelegd door Napoleon als snelle verbinding te hebben vanuit Utrecht naar Amsterdam.
De naam Nieuw-Giessenhof verwijst naar de oorspronkelijke naam van de plek: Groot Giessenhof. Het ontwerp van de nieuwbouw houdt dezelfde indeling van een erf met verschillende in grootte variërende gebouwen. Ook het groene karakter blijft behouden.
Gebouw A, De Boerderij, is het grootste gebouw van het Hofje. In het achterhuis worden 11 koopappartementen gerealiseerd, elk met een slaapkamer, een privé buitenruimte op het zuiden of het oosten en een gezamenlijke fietsenstalling in het gebouw
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 445.000 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 7.177
- Status
- Verkocht
Bouw
- Bouwjaar
- Na 2020
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Nieuwbouw
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 62 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 161 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Foto's 4
© 2001-2026 funda



