Omschrijving
STARTERS OPGELET; INSTAPKLAAR APPARTEMENT OP EEN TOP LOCATIE!
Dit lichte en goed onderhouden appartement is de ideale plek om thuis te komen. De woning beschikt over een moderne keuken, een ruime woonkamer en twee fijne balkons met een prachtig vrij uitzicht op een groene omgeving. Hier kunt u in alle rust genieten van de buitenlucht, zonder in te leveren op een centrale ligging. Want winkels, openbaar vervoer en andere voorzieningen zijn allemaal op loopafstand te vinden en binnen een kwartier ben je met de fiets op de Grote Markt.
Dit verzorgde portiekappartement heeft een intercomsysteem en beschikt over een ruime woonkamer van ca. 23m², een aparte moderne keuken van ca. 9m² met diverse inbouw apparatuur, toilet en badkamer. Het appartement beschikt ook over twee ruime slaapkamers van respectievelijk 16m² en 10m². Twee balkons bieden extra mogelijkheden om lekker buiten te zitten en van het goede weer te genieten. De woning heeft een lichte en neutrale uitstraling, waardoor je het interieur volledig kunt aanpassen aan je eigen stijl. De laminaatvloer zorgt voor een moderne uitstraling, en de kunststof kozijnen met isolerende beglazing maken de woning onderhoudsvriendelijk en energiezuinig.
De Nolenslaan is een rustige straat met parkeermogelijkheden, waar alleen bestemmingsverkeer komt. Het groen in de straat, volwassen bomen en de particuliere voortuinen dragen bij aan de prettige sfeer. De variatie in bebouwing zorgt voor een diverse en gezellige woonomgeving, waar veel bewoners al jarenlang met plezier wonen.
Bijzonderheden:
• Actieve Vereniging van Eigenaren (VvE) met een maandelijkse bijdrage van € 163,- p.m;
• Maandlasten voor stookkosten van € 100,- per maand;
• Voorzien van kunststof kozijnen met HR ++ glas;
• Warm water middels boiler;
• Ruime inpandige fietsenberging ca. 6 m²;
• Deurbediening met intercom;
• Parkeergelegenheid voor de deur;
• Standaard waarborgsom regeling van toepassing;
• Aanvaarding: in overleg (kan snel).
LET OP: Ondanks het relatief slechte energielabel betalen de huidige bewoners gemiddeld slechts € 150,- p.m voor gas, water en licht.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 239.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.471
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 163,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1968
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 69 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 226 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
Kadastrale gegevens
- HELPMAN M 9035
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 163,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda