Verkocht
Alewijnlaan 161231 VP LoosdrechtNieuw-Loosdrechtsedijk
€ 479.000 k.k.
- 104 m²wonen
- 150 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 23 maart 2026
- Verkoopdatum
- 15 april 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
In het gezellige Nieuw-Loosdrecht, tussen de Loosdrechtse Plassen en het bos, staat deze ruime woning met drie slaapkamers en een fijne tuin op het zuiden. Met een groenstrook voor de deur en speelgelegenheid in de buurt is dit een fantastische plek om te wonen. Voor de fietsen staat er een berging in de tuin en, heel handig, de overkapping biedt extra bergruimte. Zoek je een woning die je naar eigen smaak kunt verbouwen, dan is dit een niet te missen kans!
Voor een wandeling in de natuur loop je richting de Noodweg, en vervolgens naar het bos en de heide. Supermarkten, winkels, scholen en kinderopvang zijn op loopafstand en op circa 4 minuten lopen stopt de bus naar Hilversum Station. Met Hilversum, Utrecht en Amsterdam in de nabijheid woon je hier op een hele centrale plek. In de buurt is ook een zwemschool en op een paar minuten fietsen vind je een indoor speelparadijs voor urenlang speelplezier.
Indeling:
Begane grond:
Dankzij de groenstrook, het brede trottoir en de voortuin woon je op ruime afstand van de weg. Via het pad in de voortuin loop je naar de mooie voordeur, die toegang geeft tot de hal. Hier zijn de trapopgang, een kelderkast met meterkast en de toiletruimte. In de hal ligt, net als in de keuken, laminaat op de vloer.
Wat een fijne leefruimte is de woonkamer, met lichtinval vanaf twee kanten en mooi uitzicht op het groen. De huidige indeling is verrassend, met het zitgedeelte aan de zuidkant en het eetgedeelte aan de voorzijde. Er ligt parket op de vloer en de schouw, met aansluiting voor een kachel, zorgt voor een woonkamer met karakter.
De keuken staat in open verbinding met de bijkeuken, waardoor er verrassend veel ruimte is. De dubbele wandopstelling biedt volop bergruimte en de inductie kookplaat is, net als de afzuigkap, ingebouwd. Voor overige apparatuur is meer dan genoeg plek, deels in de keuken en deels in de bijkeuken. Als je kiest voor een geheel nieuwe keuken, dan is dit dé plek waar je al je keukendromen kan laten uitkomen!
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop is er toegang tot twee ruime slaapkamers, waarvan een met een kleedruimte. De kleedruimte is, net als de slaapkamer aan de achterzijde, voorzien van vaste garderobekasten. Verder zijn er een doucheruimte/badkamer en een aparte toiletruimte op deze verdieping, beiden uitgevoerd in lichte kleuren. Het is mogelijk om de toiletruimte en de kleedruimte samen te voegen tot een grote badkamer.
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot de tweede verdieping, met een dakkapel en een dakraam aan de achterzijde. Er is bergruimte in de schuinten van het dak en naast de trap is de opstelling van de HR-ketel.
De slaapkamer op deze verdieping is niet alleen ruim, maar ook heel licht. Er hangt een wastafel in retrobruin en er ligt laminaat op de vloer.
Tuin:
Deze lichte woning heeft een mooi aangelegde voor- en achtertuin, waarbij de achtertuin op het zuiden gesitueerd is. Twee terrassen in de achtertuin zorgen voor een fijne plek in de zon, omringd door beplanting.
Aan de stenen berging is een grote overkapping gebouwd, met een poort naar de steeg. Zo is er genoeg plek voor de fietsen, tuingereedschap en andere spullen.
Bijzonderheden:
- Mooie ligging in een groene, kindvriendelijke wijk;
- Drie slaapkamers, waarvan een op de tweede verdieping;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel;
- Gunstige ligging ten opzichte van natuur, Het Gooi en steden als Utrecht, Amsterdam;
- Energielabel C
Niet zelf-bewoningsclausule wordt opgenomen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 479.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.606
- Bouwjaar
- 1966
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 104 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 150 m²
- Inhoud
- 370 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, rolluiken, en TV kabel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LOOSDRECHT C 3665
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 150 m²
- Achtertuin
- 72 m² (12,00 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
3.568x
Bekeken
50x
Bewaard
22-3-2026
Op Funda
Buurt

Nieuw-Loosdrechtsedijk
Loosdrecht- Inwoners
- 6.640
- Gezin met kinderen
- 39%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.060
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.