Omschrijving
Welkom bij Peter van Anrooylaan 30! Deze riante tussenwoning is gelegen in de geliefde Componistenbuurt en beschikt over maar liefst 194 m2 woonoppervlak, 5 slaapkamers en een riante living met in het hart van de woning een prachtige woonkeuken. Scholen bevinden zich op loopafstand en zowel winkelcentrum Koningshoek als het historische centrum van Maassluis zijn snel en eenvoudig bereikbaar.
De indeling is als volgt:
- Begane grond -
Binnenkomst via de entree met meterkast en modern toiletruimte voorzien van wandcloset en fonteintje. De riante tuingerichte woonkamer met woonkeuken en eetgedeelte is recent gemoderniseerd, waarbij onder andere de keuken zelfs in 2024 (op de vaatwasser na) vervangen is! De keuken beschikt hierbij ook over luxe inbouwapparatuur van Siemens Studioline, te verstaan: koelkast, vriezer, combi-stoomoven, combi-oven, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en een Quooker!
- Eerste verdieping -
Ruime overloop met separate toiletruimte. Aan de voorzijde bevindt zich de master bedroom en aan de achterzijde liggen eveneens twee goed bemeten slaapkamers. De badkamer is verzorgd uitgevoerd en beschikt over dubbele inloopdouche, een wastafelmeubel en handdoekradiator.
- Tweede verdieping -
Een opvallend ruime zolderverdieping die is ingedeeld in twee volwaardige slaapkamers en een extra multifunctionele ruimte welke toegang geeft tot de vliering. De slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een dakkapel met rolluik en net als de kamer aan de voorzijde, voorzien van een inloopkast met veel praktische bergruimte. Op de overloop bevindt zich een vaste kast waar de witgoedaansluitingen en de cv-ketel in geplaatst zijn.
- Tuin -
De circa 12,5 meter diepe achtertuin kent een groene, fraaie afwerking en is gelegen op het noordwesten. Achterin tref je een houten berging en achterom.
- Afmetingen -
Voor de afmetingen en indeling verwijzen wij je graag door naar de gedetailleerde plattegronden.
Bijzonderheden:
o Bouwjaar: 2001.
o Woonoppervlakte ca. 194 m2.
o Bruto inhoud ca. 610 m3.
o Begane grond is voorzien van vloerverwarming.
o Beschikt over 5 zeer ruime slaapkamers.
o 13 zonnepanelen aanwezig met optimizers (eigendom).
o De woning is in 2024 gemoderniseerd: de keuken, de vloer begane grond, 2 toiletten, de badkamer en de trappen opnieuw bekleed.
o Oplevering in overleg.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belangen en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 700.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.608
- Bouwjaar
- 2001
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 194 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Perceel
- 173 m²
- Inhoud
- 610 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel en elektrische boiler
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- MAASSLUIS A 4436
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 173 m²
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda