Verkocht
Pastoor Brandstraat 246034 RV Nederweert-EindNederweert-Eind
€ 355.000 k.k.
- 102 m²wonen
- 418 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 24 maart 2026
- Verkoopdatum
- 7 april 2026
- Looptijd
- 14 dagen
Omschrijving
***For English, see below the Dutch text***
Ruimte, comfort en een royaal perceel: jouw thuis in Nederweert-Eind. Deze uitstekend onderhouden twee-onder-een-kapwoning ligt op een ruim perceel van maar liefst 418 m² en biedt alles wat je zoekt in een complete eengezinswoning. Konings Makelaardij laat je hier graag kennismaken met een woning waar ruimte, functionaliteit en wooncomfort samenkomen. De woning beschikt over een vernieuwd hoofddak met geïsoleerde dakplaten en is door de jaren heen zorgvuldig onderhouden. Met onder andere vier slaapkamers, een kelder en een ruime, inpandig bereikbare garage met bijkeuken is dit een huis dat zich moeiteloos aanpast aan jouw woonwensen.
De begane grond biedt een lichte woonkamer en een ruime woonkeuken. Op de eerste verdieping bevinden zich vier volwaardige slaapkamers. Daarnaast is er een ruime zolder, ideaal als praktische bergruimte.
De tuin is verzorgd aangelegd met een combinatie van beplanting en bestrating. De circa 27 meter diepe achtertuin biedt volop ruimte en een prettige mate van privacy. Daarnaast is er een ruime berging aanwezig.
De woning is voorzien van houten kozijnen met zowel enkele als dubbele beglazing en beschikt over rolluiken. Verwarming en warm water worden verzorgd door een Remeha HR-combiketel (eigendom, 2024).
De ligging is prettig en rustig, in een verkeersluwe straat in Nederweert-Eind. Basisschool, sportvoorzieningen zoals de voetbal- en tennisclub en andere dagelijkse voorzieningen liggen op loopafstand. Natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen in het nabijgelegen natuurgebied Sarsven en De Banen. Het centrum van Nederweert is binnen circa 10 minuten fietsen bereikbaar en de A2 ligt op slechts 5 autominuten, met snelle verbindingen richting Eindhoven, Maastricht, Venlo en Roermond. Plan een bezichtiging en ontdek samen met ons deze interessante woning!
Entree:
De entree geeft toegang tot de hal met garderobe, toiletruimte en trapopgang. Vanuit hier bereik je zowel de woonkamer als de woonkeuken.
Woonkamer
De woning beschikt over een doorzonwoonkamer met volop lichtinval. Er is voldoende ruimte voor een comfortabele zit- en tv-hoek en een aparte eethoek. Met een totale oppervlakte van circa 26 m² is de woonkamer royaal van opzet.
Keuken en kelder
De woonkeuken is praktisch ingericht en van alle gemakken voorzien. De keuken is uitgerust met een gaskookplaat, afzuigkap, oven en koelkast.
Daarnaast is de praktische, ruime kelder toegankelijk, ideaal als extra bergruimte.
De onderhoudsvriendelijke tegelvloer op de begane grond maakt het geheel bovendien praktisch en eenvoudig in gebruik.
Badkamer
Via de keuken bereik je de op de begane grond gelegen badkamer. Deze is voorzien van een inloopdouche met glazen wand en een wastafelmeubel met bijpassende kolomkast.
Garage en bijkeuken
De woning beschikt over een zeer ruime, inpandig bereikbare garage. Met een oppervlakte van ruim 25 m² vormt dit een waardevolle uitbreiding van de woning.
De praktische bijkeuken, bereikbaar via de garage, biedt plaats aan de opstelling van de wasmachine en droger. Daarnaast is hier ruimte voor de vaatwasser.
Eerste Verdieping
De overloop biedt toegang tot vier ruime slaapkamers. Hierdoor is er volop ruimte voor een royale ouderslaapkamer en kun je de overige kamers flexibel indelen als kinderkamer, thuiswerkplek of ruime inloopkast.
Zolder:
De zolder (niet afgebeeld) is met een vlizotrap te bereiken. Hier bevindt zich praktische bergruimte. Tevens tref je op de zolder de Remeha Combi CV ketel (2024, eigendom) aan. Het dak is vernieuwd en geheel geïsoleerd.
Tuin:
De woning beschikt over een voortuin en een zeer ruime, volledig omsloten achtertuin met volop privacy. In de tuin bevinden zich een royale berging van maar liefst 27 m2. De tuin is voorzien van een combinatie van beplanting en bestrating waardoor je het hele jaar door optimaal kunt genieten van het buitenleven.
Algemeen:
Deze uitstekend onderhouden twee-onder-een-kapwoning combineert comfort, functionaliteit en een royaal perceel van 418 m² op een rustige locatie in Nederweert-Eind. Met vier slaapkamers, een ruime kelder, inpandige garage, praktische bijkeuken en een vernieuwd en volledige geïsoleerd zadeldak is dit een woning die klaar is voor jou. De lichte doorzonwoonkamer, de complete keuken en de badkamer op de begane grond zorgen voor extra wooncomfort.
De diepe, volledig omsloten achtertuin met royale berging biedt volop privacy en maakt het buitenleven hier bijzonder aangenaam. Daarnaast profiteer je van een fijne ligging nabij voorzieningen, natuur en uitvalswegen. Een ideale woning voor wie ruimte zoekt, binnen én buiten.
Ben je nieuwsgierig geworden? Makelaar Eugène Konings laat je deze woning graag persoonlijk ervaren. Neem gerust contact op voor het plannen van een bezichtiging!
***ENGLISH***
Space, comfort, and a generous plot: your home in Nederweert-Eind
This excellently maintained semi-detached house is situated on a spacious plot of no less than 418 m² and offers everything you are looking for in a complete family home. Konings Makelaardij would be happy to introduce you to a home where space, functionality, and living comfort come together. The house features a renovated main roof with insulated roof panels and has been carefully maintained over the years. With, among other things, four bedrooms, a basement, and a spacious garage accessible from inside with a utility room, this is a house that effortlessly adapts to your living preferences. The ground floor offers a bright living room and a spacious eat-in kitchen. On the first floor, there are four full-sized bedrooms. Additionally, there is a spacious attic, ideal as practical storage space.
The garden is neatly landscaped with a combination of planting and paving. The approximately 27-meter-deep backyard offers plenty of space and a pleasant degree of privacy. There is also a spacious storage shed. The home features wooden window frames with both single and double glazing and is equipped with roller shutters. Heating and hot water are provided by a Remeha high-efficiency combi boiler (owned, 2024).
The location is pleasant and quiet, on a low-traffic street in Nederweert-Eind. The primary school, sports facilities such as the football and tennis clubs, and other daily amenities are within walking distance. Nature lovers can indulge themselves in the nearby Sarsven and De Banen nature reserve. The center of Nederweert is reachable within approximately 10 minutes by bicycle, and the A2 motorway is just a 5-minute drive away, offering fast connections to Eindhoven, Maastricht, Venlo, and Roermond.
Schedule a viewing and discover this interesting home with us!
Entrance:
The entrance provides access to the hall with a wardrobe, toilet, and staircase. From here, you can reach both the living room and the eat-in kitchen.
Living room
The home features a bright living room with plenty of natural light. There is ample space for a comfortable seating and TV area and a separate dining area. With a total surface area of approximately 26 m², the living room is generously laid out.
Kitchen and Basement
The eat-in kitchen is practically designed and fully equipped. The kitchen is fitted with a gas hob, extractor hood, oven, and refrigerator.
Additionally, the practical, spacious basement is accessible, ideal as extra storage space.
Furthermore, the low-maintenance tiled floor on the ground floor makes the entire space practical and easy to use.
Bathroom
The bathroom, located on the ground floor, is accessible via the kitchen. It features a walk-in shower with a glass wall and a vanity unit with a matching column cabinet.
Garage and Utility Room
The property features a very spacious garage accessible from inside the house. With a surface area of over 25 m², this constitutes a valuable addition to the home.
The practical utility room, accessible via the garage, accommodates the washing machine and dryer. There is also space here for the dishwasher.
First Floor
The landing provides access to four spacious bedrooms. This provides ample space for a spacious master bedroom, and allows you to flexibly arrange the remaining rooms as a nursery, home office, or spacious walk-in closet.
Attic:
The attic (not pictured) is accessible via a loft ladder. Practical storage space is located here. You will also find the Remeha Combi central heating boiler (2024, owned) in the attic. The roof has been renewed and is fully insulated.
Garden:
The property features a front garden and a very spacious, fully enclosed back garden offering plenty of privacy. The garden contains a generous storage shed of no less than 27 m². The garden features a combination of planting and paving, allowing you to enjoy outdoor living to the fullest all year round.
General:
This excellently maintained semi-detached house combines comfort, functionality, and a generous plot of 418 m² in a quiet location in Nederweert-Eind. With four bedrooms, a spacious basement, an integrated garage, a practical utility room, and a renovated and fully insulated pitched roof, this is a home ready for you. The bright living room with windows on both sides, the fully equipped kitchen, and the bathroom on the ground floor ensure extra living comfort.
The deep, fully enclosed backyard with a generous storage shed offers plenty of privacy and makes outdoor living here particularly pleasant. Additionally, you benefit from a great location near amenities, nature, and arterial roads. An ideal home for those seeking space, both inside and out.
Have you become curious? Real estate agent Eugène Konings would be happy to let you experience this home personally. Feel free to contact us to schedule a viewing!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 355.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.480
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1960
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 102 m²
- Overige inpandige ruimte
- 52 m²
- Externe bergruimte
- 27 m²
- Perceel
- 418 m²
- Inhoud
- 521 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha HR Combi (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NEDERWEERT R 1712
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 418 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en landelijk gelegen
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 291 m² (27,30 meter diep en 10,65 meter breed)
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
2.240x
Bekeken
29x
Bewaard
24-3-2026
Op Funda
Buurt

Nederweert-Eind
Nederweert-Eind- Inwoners
- 1.360
- Gezin met kinderen
- 35%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.