
Omschrijving
Charmant huis met energielabel A en riante tuin!
Deze uitgebouwde woning is een heerlijke plek om te verblijven. Woorden als charmant, modern, goed geïsoleerd, licht en eigentijds zijn woorden die dit huis goed passen. Bovendien heeft dit huis een erg grote achtertuin, ligt dit huis op een uitstekende locatie en is het omringd met veel groen. De woning heeft een fijne indeling met een ruime woonkamer met erker, glas-in-lood deuren, woonkeuken, kelderkast en toilet op de begane grond. Op de 1e verdieping een luxe badkamer met een 2e toilet, ruime douche en royale wastafel en 2 slaapkamers (gemakkelijk 3 van te maken) waarvan 1 met ligbad. Op de 2e verdieping is een ruime slaapkamer met wastafel. Op de voorzolder een studeerruimte en ruimte voor de wasmachine en droger. Vanuit de woonkamer kunt u via de openslaande deuren naar de heerlijke zonnige riante tuin met berging.
Dit huis is gelegen op loopafstand van het oude dorpscentrum van Uithoorn met de vele winkels en restaurant langs de Amstelboulevard. U kunt ook fijn winkelen in winkelcentrum Amstelplein of Zijdelwaard, beiden met goede gratis parkeergelegenheid. Diverse scholen, kinderopvang en sportverenigingen zijn om de hoek. Het busstation met goede verbindingen naar Amsterdam (o.a. tramlijn 25) en omliggende plaatsen is binnen 5 minuten lopen te bereiken. Utrecht, Amsterdam, Hoofddorp, Haarlem, Den Haag en Rotterdam zijn bovendien goed bereikbaar met de auto.
Een huis kopen? Neemt u uw eigen NVM makelaar mee?
Licht en heel goed ingedeeld, verrassend ruim en schitterend verbouwd in de loop der jaren. Een eigentijdse en luxe woning met energielabel A!
Goed geïsoleerd: isolatieparels 2023, dakisolatie 2023, gevelisolatie 2023, een raam dubbelglas, de rest HR++ en HR+++ zonwerend (lichtstraat), enzovoorts. Energielabel A+ mogelijk met 8 zonnepanelen aan de voorzijde met kwaliteitsverklaring
Er is veel groot onderhoud gepleegd: platte daken zijn circa 6 jaar en de pannen daken zijn circa 10 jaar oud, dakleer uitbouw vervangen in 2021, dakraam 2022, dakkapel 2022, schilderwerk kozijnen binnen en buiten professioneel gedaan in 2024. Er is al een bouwkundige keuring beschikbaar!
De gehele woning is v.v. glad stucwerk en fraaie vloerafwerkingen
Op de begane grond vindt u een schitterende woonkamer met charmante erker en glas in lood deuren, een riante woonkeuken met spoeleiland, prachtige lichtinval o.a. door de lichtstraat en grote ramen, een luxe toiletruimte, een eigentijdse, prachtige hal en tochtportaal.
Op de eerste verdieping bevinden zich 2 slaapkamers (eenvoudig terug te brengen naar de originele 3 slaapkamers). De master bedroom is v.v. een ligbad, balkon met openslaande deuren en ruime kasten.
Luxe badkamer met douche, toilet en wastafelmeubel met 2 wastafels
Op de recent verbouwde zolder bevinden zich een fijne studeerruimte, ruimte voor wassen en drogen, en de derde grote slaapkamer met wastafel met heerlijk licht door de dakkapel.
Buiten is er een heerlijk zonnige en grote (circa 15 meter diepe) achtertuin met ruimte om te spelen en te relaxen en een fijne voortuin met vrij uitzicht.
Bereikbaarheid: hele fijne ligging in een rustige straat met heerlijk veel groen om u heen. Op loopafstand van het Oude Dorp langs de Amstel, de winkelcentra Amstelplein en Zijdelwaard. Ook de bushalte 'Uithoorn Busstation' met bussen richting o.a. Hoofddorp, Schiphol, Amstelveen en de sneltram naar Amsterdam Zuid is op loopafstand.
Een huis kopen? Neemt u uw eigen NVM makelaar mee?
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 535.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.315
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1952
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Bouwkundige Keuring
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 124 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 213 m²
- Inhoud
- 423 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Proline Nxt HRC 24/CW$ (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- UITHOORN B 3669
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 213 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Foto's 48
© 2001-2026 funda















































