
Omschrijving
In de geliefde Vogelenbuurt gelegen zeer ruime bovenwoning van 122 m². Diverse originele details zoals de hoge plafonds, de houten vloeren, glas in lood ramen, originele plafonds en de mooie lichtinval zijn een aantal kenmerken van deze fraaie bovenwoning. Met de forse ruimtes en de multifunctionele indeling is deze bovenwoning zeer geschikt voor meerdere doeleinden waaronder dubbele bewoning, samenwonen met je gezin of kamer bewoning, het kan allemaal.
De bovenwoning is langere tijd verhuurd geweest derhalve kun je aan de binnenzijde heel veel eigen ideeën realiseren en de ruimtes creatief indelen. Verwarming gebeurd middels gaskachels, er zijn drie keukens, twee toiletten en een badkamer op de eerste verdieping. De zolderverdieping is hoog en met een beetje fantasie is er ruimte voor extra vierkante meters.
Begane grond:
entree met hal, meterkast en trapopgang:
Eestte verdieping:
ruime overloop, toilet, eenvoudige badkamer aan de voorzijde met douche , wastafel en aansluiting voor de wasmachine. Aan de achterzijde zit de eenvoudige keuken met losse apparatuur. De ruime woonkamer en suite heeft een mooie planken vloer, originele paneeldeuren met glas in lood en aan de achterzijde zicht op de mooie Snelliuskade.
Tweede verdieping:
ruime overloop met een tweede toiletruimte. In verband met de hoogte is er gelegenheid voor een zolder berging of extra meters. Aan de achterzijde bevindt zich een kleine studio (voorheen twee kamers) met een kunststof dakkapel met dubbele beglazing en een eigen keukentje met losse apparatuur . Een losse trap in deze ruimte leidt je naar een knusse slaapzolder met dakraam. Aan de voorzijde is tevens een zeer grote kamer (voorheen twee kamers) met een keukentje met losse apparatuur en een grote dakkapel met dubbele beglazing.
Technisch gezien is het mogelijk een loggia/buitenruimte te creëren op de tweede verdieping . Toestemming hiervoor moet nog worden aangevraagd.
Bijzonderheden:
- schilderwerk aan de buitenzijde recent afgerond;
- zeer ruime bovenwoning in de populaire Vogelenbuurt;
- V.v.E recent actief met inschrijving in KvK, gemeenschappelijke opstalverzekering bestaande uit twee leden;
- verwarming via gaskachels en warm water middels gas geiser;
- grotendeels voorzien van dubbele beglazing;
- ouderdomsclausule en niet bewoningsclausule zijn van toepassing;
- Servicekosten VvE € 100,- per maand;
- oplevering kan op korte termijn.
ouderdomsclausule en niet-bewoningsclause
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 498.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.082
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 100,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1904
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 122 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 489 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Dakraam
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Gaskachels
Kadastrale gegevens
- LAUWERECHT C 7301
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 100,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda