
Omschrijving
Op een fijne locatie, nabij de Boulevard en dicht bij het centrum van Vlissingen, ligt dit appartement. Alle kozijnen voorzien van dubbele isolerende beglazing. Het appartement bevindt zich op de 3de verdieping van het complex welke is voorzien van een lift. Door ligging op deze hoogte is er een leuk uitzicht op de omgeving.
Het appartement biedt een comfortabele en praktische indeling. Aan de achterzijde ligt de ruime woonkamer, waar veel daglicht binnenkomt en u een leuk uitzicht heeft op de omgeving. Vanuit de woonkamer is het balkon bereikbaar. Op het balkon is het vanwege de situering heerlijk genieten van de (avond)zon.
Aan de voorzijde vindt u de dichte keuken met CV-opstelling. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, variërend in grootte. Beide kamers zijn geschikt als slaap-, werk- of logeerkamer. De badkamer is voorzien van een douchecabine en een wastafel. Daarnaast is er een apart toilet aanwezig. Alle ruimtes zijn bereikbaar via de L-vormige hal.
Algemeen
- Diverse inbouwkasten zorgen voor extra bergruimte
- Eigen berging in het souterrain
- Optioneel is er een garagebox te koop
- Parkeren kan rondom het complex
- Gezamenlijke tuin voor alle bewoners
- Oplevering in overleg, dit kan op korte termijn
Voorzieningen complex
Centrale entree met intercom en brievenbussen. Vanuit de hal heeft u toegang tot het trappenhuis, de berging in het souterrain en de lift. VvE is actief en in professionele handen. De bijdrage bedraagt momenteel € 190,- per maand.
Het complex ligt in een gewilde woonwijk in Vlissingen, vlak bij de boulevard en op korte afstand van een winkelcentrum met onder andere een supermarkt, bakker, bloemenwinkel en drogisterij. Deze voorzieningen zijn binnen enkele minuten per fiets bereikbaar.
Vlissingen is een echte stad aan zee en heeft veel te bieden: de mooie boulevard, de duinen en de brede stranden liggen allemaal om de hoek. Dankzij de goede aansluiting op de A58 bent u binnen een uur in Roosendaal of Antwerpen. Middelburg bereikt u in circa tien minuten met de auto en Goes in ongeveer vijfentwintig minuten.
Interesse? Eén van onze makelaars leidt u graag rond.
Deze informatie is met zorg samengesteld, maar wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele onvolledigheden, onjuistheden of de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. De NVM-voorwaarden zijn van toepassing.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 179.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.720
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 190,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 66 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 212 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift, natuurlijke ventilatie, en rolluiken
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VLISSINGEN G 298
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 190,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Foto's 32
© 2001-2026 funda































