Verkocht
Achtmaalseweg 1354881 AZ ZundertVerspreide huizen Zundert
€ 795.000 k.k.
- 241 m²wonen
- 4.800 m²perceel
- 5slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 2 april 2026
- Verkoopdatum
- 24 april 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Op zoek naar een plek waar je écht tot rust komt? Welkom aan de Achtmaalseweg 135 in Zundert. Deze charmante woning uit 1896 ademt karakter, maar biedt tegelijk het comfort en de ruimte van nu. Gelegen midden in het groen, op een riant perceel van ca. 4.800 m², geniet je hier elke dag van privacy, vrijheid en natuur. Het perceel is te bereiken via een lange oprit vanuit de Achtmaalseweg.
Een fijne locatie tussen dorp en natuur
De woning ligt aan een rustige weg in een landelijke omgeving, omringd door weilanden en bomen. Toch zit je overal dichtbij. Binnen vijf minuten rijd je naar het dorpscentrum van Achtmaal of Zundert voor je dagelijkse boodschappen, school, een gezellig terrasje of een etentje. De snelweg E19 richting Breda en Antwerpen is in tien minuten bereikbaar. En houd je van wandelen of fietsen? Dan ligt de prachtige Oude Buisse Heide letterlijk om de hoek.
Sfeervol wonen met alles gelijkvloers
Via de entree stap je binnen in de keuken, voorzien van alle gemakken zoals een koelkast, vaatwasser en een 5-pits gasfornuis met afzuiging. Vanuit de keuken loop je direct de lichte serre in, waar je uitkijkt op de tuin en het omliggende groen. De gezellige woonkamer straalt warmte uit dankzij de royale haard met schouw en houtkachel, echt dé plek voor knusse avonden.
De hal, bereikbaar vanuit de keuken, geeft toegang tot drie slaapkamers, de waskamer, het toilet en de badkamer met ligbad en douche. De grootste slaapkamer aan het einde van de gang heeft een praktische inbouwkast. Alles wat je nodig hebt, vind je dus op de begane grond.
Ruimte boven én volop mogelijkheden
Op de eerste verdieping vind je nog twee ruime slaapkamers en extra bergruimte. Vanuit de berging is de inpandige garage bereikbaar, waar ook de Cv-installatie is geplaatst. Ideaal als je hobby’s hebt, een werkplek wilt creëren of gewoon extra opslag nodig hebt.
Twee garages en een royale buitenruimte
De woning ligt op een riant perceel van circa 4.800 m², met rondom volwassen beplanting, een gazon, plantenborders, een moestuin en het tuinhuis met houtkachel van ca. 37m². De tuin loopt rondom de woning, waardoor je op elk moment van de dag een zonnig of juist schaduwrijk plekje kunt vinden. Hier kun je volop genieten van rust, privacy en het weidse uitzicht over de omliggende velden.
Op eigen terrein is plaats voor drie auto’s, en de garage bied nog meer parkeerruimte of plek voor je hobby. De schuur (ca. 56m²) is op gedeeld in 3 ruimtes, garage, hobby ruimte en dieren verblijf.
Bijzonderheden
+ Karakteristieke woning gebouwd in 1896
+ Het huis is in 1980 grondig verbouwd
+ In 1985 is het dak vernieuwd
+ Het huis is voorzien van een eigen IBA (individuele behandeling afvalwater) septic tank en is dus niet aangesloten op het riool.
+ Zowel een inpandige als vrijstaande garage aanwezig
+ 3 slaapkamers en de badkamer zijn op de begane grond
+ Ruimte voor drie auto’s op eigen terrein
+ Authentieke details behouden (balken, ramen met voorzetramen)
+ Omlijst door groen en weids uitzicht over weilanden
+ Mooie oprit naar het huis vanaf de Achtmaalseweg
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 795.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.299
- Bouwjaar
- 1896
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 241 m²
- Overige inpandige ruimte
- 75 m²
- Externe bergruimte
- 94 m²
- Perceel
- 4.800 m²
- Inhoud
- 897 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en voorzetramen
- Verwarming
- Cv-ketel en houtkachel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2000, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZUNDERT T 96
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 4.800 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
- Capaciteit
- 1 auto
Populariteit
5.581x
Bekeken
88x
Bewaard
2-4-2026
Op Funda
Buurt

Verspreide huizen Zundert
Zundert- Inwoners
- 1.440
- Gezin met kinderen
- 36%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.