Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/vleuten/huis-antonio-morohof-3/44595811/

Antonio Morohof 33451 JR VleutenVleuten
€ 820.000 k.k.
Omschrijving
We hebben weer een heerlijke, op een fijne plek en grote twee onder een kap woning te koop gekregen. Waarschijnlijk op het hofje in Vleuten, dat je helemaal niet kent. Het bestaat namelijk uit slechts enkele huizen en ligt rustig en verscholen, maar wel vlakbij het centrum. Er is parkeergelegenheid in het hofje, maar je eigen auto zet je natuurlijk op de oprit voor de werkkamer (voorheen garage). In de hal met toiletruimte stap je de riante woonkamer in. Met een groot raam in de erker vóór, en een uitbouw aan de achterzijde mrt grote raampartij, is het een licht geheel. De moderne woonkeuken is licht van kleur en heeft veel ruimte. Door een draagconstructie is aangepast is ook hier ruimte het juiste woord. Vanuit hier is er ook toegang tot de tuin.
Op de eerste verdieping vindt je drie goede slaapkamers en een aparte tweede toilet. De badkamer is vernieuwd en heeft een ligbad en wastafel.
De tweede verdieping heeft een overloop, twee slaapkamers die mede dankzij de dakkapellen licht en ruim zijn. Tevens is hier een wasruimte gemaakt waar een wastafel en derde toilet te vinden zijn..
Naast het huis bevindt zich een fijne zijtuin waardoor het huis ook via de tuin bereikbaar is.
Zoals gezegd ligt het centrum van Vleuten en daarmee een keur aan voorzieningen op een paar minuten lopen of fietsen. Ideaal; zo heb je alles bij de hand. Voor het recreëren, sporten en spelen heb je de keuze uit een overvloed aan locaties. Het Máximapark natuurlijk, de Haarrijnse plas en de polders richting het Groene Hart. Moet je eropuit om te werken, dan zijn de uitvalswegen snel bereikbaar en zit je zó in Utrecht of Amsterdam. Met de trein kan natuurlijk ook; op 5 minuten fietsen is er een NS station.
Vind jij hier wat je zoekt? Bel ons voor een bezichtiging!
indeling:
Begane grond:
Entree, toilet, werk/speel kamer, woonkamer met gashaard. Aan de achterzijde tref je de ruime woonkeuken en die is voorzien van diverse inbouwapparatuur, zowel vanuit de woonkamer, als de keuken is de heerlijke zon gelegen tuin te bereiken.
1e Verdieping:
Overloop met toiletruimte, 3 slaapkamers, badkamer met bad en een wastafel.
2e Verdieping:
Voorzolder met toegang tot 2 slaapkamers en een wasruimte met wastafel en 3e toilet.
Bijzonderheden:
- Zeer rustig hofje;
- Parkeergelegenheid voor twee auto's op eigen terrein;
- 2 dakkapellen;
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 820.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.852
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2002
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 169 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 256 m²
- Inhoud
- 560 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, 2 wastafels, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- VLEUTEN F 6048
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 256 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Zijtuin
- 60 m² (15,00 meter diep en 4,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda