
Spuistraat 674381 HP VlissingenOude Binnenstad
€ 465.000 k.k.
Omschrijving
Comfortabel wonen in hartje Vlissingen! Droomt u van een royaal en luxe appartement, waar u geniet van het gemak van nieuwbouw en de levendigheid van de stad om de hoek? Dan is Spuistraat 67 precies wat u zoekt. Dit recent opgeleverde appartement ligt op de begane grond van het karakteristieke complex “Alhambra”, aan de rand van het winkelhart van Vlissingen en vlak bij de Boulevard. Hier woont u letterlijk met alles binnen handbereik: winkels, terrasjes, restaurants en de bioscoop bevinden zich op loopafstand. En wilt u de frisse zeelucht opsnuiven? Binnen enkele minuten staat u op de Boulevard met uitzicht over zee.
Indeling
De entree bevindt zich aan de Spuistraat. Hier treft u de toegang tot slechts twee appartementen en uw eigen berging, ideaal voor fietsen of extra spullen.
Via de hal bereikt u de verschillende vertrekken. Er is een toiletruimte met hangend toilet en fontein, en een moderne badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel in meubel. De hoofdslaapkamer grenst direct aan het beschutte balkon van ca. 10 m², zodat u in de ochtend meteen buiten kunt stappen. Daarnaast is er een tweede kamer, perfect als logeer- of hobbyruimte.
De ruime L-vormige woonkamer valt op door de hoeveelheid licht dankzij de vele ramen. Er is genoeg plek voor een comfortabele zithoek en een royale eettafel. De keuken mag u nog geheel naar eigen smaak plaatsen, de aansluitingen zijn al aanwezig. Ook vanuit de woonkamer loopt u via dubbele openslaande deuren het balkon op. Dit is voorzien van een luxe vlondervloer en een overkapping, waardoor u het hele jaar door een heerlijk beschutte plek heeft om buiten te zitten.
Een praktische bijkeuken/berging met opstelling van de c.v.-ketel en mechanische ventilatie maakt het geheel compleet.
Bijzonderheden
- Oorspronkelijk bouwjaar complex 2002, transformatie en oplevering appartement in 2023
- Woonoppervlak: 114 m²
- Energielabel A
- HR+++ beglazing in aluminium kozijnen
- Volledig voorzien van vloerverwarming
- VvE-bijdrage € 297,- per maand
- Koopsom exclusief keuken
Een plek om te genieten
Dit appartement combineert het comfort van nieuwbouw met de charme van een centrale ligging. Alles wat u nodig heeft – van dagelijkse boodschappen tot gezelligheid aan de Boulevard – ligt op loopafstand. Een ideale woning voor wie comfortabel en zorgeloos wil wonen, met de levendige stad én de zee altijd dichtbij.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 465.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.079
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 297,50 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2023
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 114 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 376 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR Combi (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VLISSINGEN E 3827
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 297,50 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Foto's 31
Plattegronden 3
© 2001-2026 funda

































