Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/voorschoten/huis-leidseweg-195/89727640/

Leidseweg 1952253 AD VoorschotenAdegeest
€ 759.000 k.k.
Omschrijving
Wat prachtig dit gemeentelijk monument met veel originele details, GELEGEN OP EEN ZEER GROOT PERCEEL VAN 405 M2. Dit unieke huis heeft een ruime voor- en achtertuin en de mogelijkHEID tot het parkeren van meerdere auto's op eigen terrein. De woning heeft hoge plafonds en op dit moment zijn er drie slaapkamers. Er is genoeg bergruimte vanwege de stenen schuur en de houten schuur achterin de tuin. De achtertuin is gelegen op het westen!!
Binnen 10 minuten fietsen vindt u de British School. De winkelpromenade Beethovenlaan met meerdere supermarkten is eveneens op loopafstand, evenals het gezellige centrum van Voorschoten met meerdere restaurants, cafés en een ruime keuZE aan winkels. Ook qua recreatie zit u hier uitstekend. In de nabijheid van het huis vindt u diverse sportfaciliteiten (hockey, voetbal, tennis, honkbal), een zwembad, een golfterrein en twee parken. Het natuur- en recreatieterrein Vlietland ligt op nog geen 10 minuten fietsen en met een kwartiertje autorijden bent u aan het strand. De bushalte staat praktisch voor de deur en via de NS-stations Voorschoten en De Vink bent u snel in onder meer het nabijgelegen Leiden en Den Haag. Ook station Leiden Lammenschans is op fietsafstand, met directe verbinding naar Utrecht cs. Met de auto rijdt u binnen 5 minuten naar een van de snelwegen A4 of A44, en zodoende zijn onder meer Schiphol, Amsterdam, Den Haag en Rotterdam uitstekend bereikbaar. Voorschoten is, kortom, perfect centraal gelegen.
Indeling:
Entree woning, meterkast, trap/kelderkast, badkamer met douche, wastafelmeubel en toilet. Riante woonkamer met hoge plafonds en aan de achterzijde een schuifpui naar de zonnige en zeer riante achtertuin. Aan de achterzijde van de woning is de luxe woonkeuken met toegang tot de stenen schuur.
1e verdieping: 2e badkamer met bad, wastafel EN toilet, 3 slaapkamers waarvan 2 gelegen aan de voorzijde van de woning. VANUIT de achterslaapkamer is er toegang tot de bergvliering.
- gemeentelijk monument
- Bouwjaar 1901
- Ruim perceel 405 m2
- Veel authentieke elementen
- hoge plafonds VAN CA. 5 METER HOOG
- Parkeerplaats voor meerdere auto's, op eigen terrein
- Uitstekende ligging tov de zon.
- zonnepanelen
- Meterkast al zeer uitgebreid 8 groepen
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 759.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.308
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Herenhuis, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1901
- Specifiek
- Monument en monumentaal pand
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 143 m²
- Overige inpandige ruimte
- 20 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 405 m²
- Inhoud
- 574 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, 2 wastafelmeubels, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Niet verplicht
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VOORSCHOTEN A 5248
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 95 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- VOORSCHOTEN A 2739
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 310 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra en verwarming
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda