Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/wassenaar/huis-victorialaan-8/44465943/

BlikvangerHalfvrijstaande villa op absolute top-locatie!
Omschrijving
Op een schitterende locatie, uitkijkend over de Paauwvijver, gelegen halfvrijstaande villa (architect van Lindonk) met voor-, zij- en op het zuidwesten gelegen achtertuin.
Het huis is goed onderhouden en heeft 4 (voorheen 5) slaapkamers en 2 badkamers en heeft een perceel van 1064 m2.
Indeling:
Begane grond:
Entree/ ruime hal met fraai trappenhuis, toegang naar kleine kelder, zeer royale L-vormige zit- eetkamer met parket, open haard en dubbele deuren naar de perfect op de zon gesitueerde achtertuin, kleinere achterkamer met toegang naar de keuken met diverse inbouwapparatuur en diepe bergkast, wc.
Eerste verdieping:
Overloop, hoofdslaapkamer aan de voorzijde (voorheen 2 kamers) met brede eikenhouten vloerdelen en grote ingebouwde kastenwand, royale slaapkamer aan de achterzijde met balkon, badkamer met dubbel wastafelmeubel, wc, douche en ligbad.
Tweede verdieping:
Overloop met bergkast, voorkamer, achterkamer, badkamer met wastafel, douche, wc en aansluiting wasapparatuur.
Via een vaste trap is de zolderverdieping (met cv installatie) bereikbaar.
Bijzonderheden:
- Nagenoeg het gehele huis is voorzien van HR++ isolatieglas.
- Grote schuur
- Ligging op korte loopafstand van het centrum/ winkelgebied van Wassenaar, uitvalswegen en Park de Paauw
- Buitenschilderwerk recent gedaan.
-----------------------------------------------------------------------------
On a beautiful location situated semi-detached villa with front- side- and back garden overlooking the pond "Paauwvijver". It has an excellent sun position. The backyard is facing S/SW.
The house is very well maintained and has 4 bedrooms and 2 bathrooms.
Lay out:
Ground floor:
Entrance, hallway, toilet, very spacious L-shaped living- dining room with (wood burning) open fire place and parquet floors, French doors to the sunny backyard/terrace, fully equipped kitchen with space for a table.
First floor:
Landing, large master bedroom with wooden floor boards and many built-in cupboards, second bedroom with balcony. Bathroom with bath, shower, double washbasin and toilet.
Second floor:
Landing, two good sized bedrooms and a bathroom with shower, washbasin, toilet, washer and dryer.
Attic:
Storage area.
- Almost the whole house is equipped with HR++ insulation glass
- Large wooden shed
- Located on walking distance to the shopping area
- 10 minutes bicycle distance to ASH
- 15 minutes bicycle distance to Bitisch School in Voorschoten
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 2.200.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 11.111
- Bouwjaar
- 1928
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 198 m²
- Overige inpandige ruimte
- 4 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 13 m²
- Perceel
- 1.064 m²
- Inhoud
- 670 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, dubbele wastafel, ligbad, 2 toiletten, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een vliering
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- WASSENAAR F 11454
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.064 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 254 m² (14,50 meter diep en 17,50 meter breed)
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda