Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/woerden/huis-porta-bouwnummer-82/43372339/

PORTA bouwnummer 823446 GP WoerdenSnel en Polanen
€ 780.000 v.o.n.
Omschrijving
Laatste woning in nieuwbouwproject PORTA – Woerden Energieklasse AAA+ | Oplevering eind 2027
Binnen het nieuwbouwproject PORTA is nog slechts één royaal herenhuis beschikbaar. Deze energiezuinige eengezinswoning beschikt over vier woonlagen, meerdere buitenruimtes en een modern, uniek ontwerp.
Indeling
-Begane grond met entree, toiletruimte en ruime woonkeuken (excl. keuken) met toegang tot het zonnige terras van ca. 29 m² op het westen.
- Eerste verdieping met lichte woonkamer en uitzicht op de straat.
- Tweede en derde verdieping met drie ruime slaapkamers en een casco badkamer.
- Daarnaast beschikt de woning over een dakterras op het oosten en een externe berging van ca. 5 m².
Bijzonderheden
-Energieklasse AAA+
-Keukencheque t.w.v. € 5.000,-
-Vier volwaardige woonlagen
- Oplevering eind 2027
Gelegen in een moderne, rustige wijk met alle voorzieningen in de directe omgeving. Woerden biedt een fijne combinatie van stadse levendigheid, historie en uitstekende bereikbaarheid via de A12 richting Utrecht, Gouda en Den Haag.
Interesse? Dit is de laatste beschikbare woning binnen PORTA. Bekijk ook de website of neem contact op met Woerden Makelaardij, telefoon 0348-416845
Over PORTA
PORTA bestaat uit 14 unieke gebouwen, ontworpen door twee gerenommeerde architectenbureaus. Dankzij de samenwerking tussen Heren 5 architecten en Studiospacious is een gevarieerd en karaktervol ontwerp ontstaan, waarbij elk gebouw een eigen identiteit heeft. Tegelijkertijd vormen ze samen met de elegant vormgegeven poort een harmonieus geheel, wat PORTA een levendig en samenhangende uitstraling geeft.
De binnentuin en de daktuin, dat is genieten!
De binnentuin van PORTA biedt een balans tussen privacy en samenzijn. Bewoners hebben een privétuin of balkon, terwijl gezamenlijke plekken zoals het terras, de speelweide en de moestuin ontmoeting stimuleren. Rustige zitjes bij de waterpartij bieden ruimte om te ontspannen, terwijl het grasveld gebruikt kan worden voor buurtactiviteiten zoals een barbecue of buitenbioscoop.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 780.000 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 4.407
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Bouwjaar
- Na 2020
- Wonen
- 177 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 675 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
- Warm water
- Elektrische boiler (huur)
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 29 m² (5,41 meter diep en 5,38 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeergarage
© 2001-2026 funda