Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/woudenberg/huis-henschoterlaan-37/43344263/

BlikvangerInstapklare 2-onder-1-kapwoning met garage, veranda en zonnige tuin
Omschrijving
Stijlvol afgewerkte en uitstekend onderhouden twee-onder-een-kapwoning met heerlijke tuin op het zuiden
Deze fraaie woning biedt tal van aantrekkelijke pluspunten; van een ruime oprit met garage tot een heerlijke veranda. En van een keurige keuken tot een moderne badkamer. De huidige eigenaren hebben de afgelopen jaren met veel plezier in dit fijne huis gewoond en het perfect onderhouden en verbeterd, waardoor het voor de volgende eigenaar echt instapklaar is.
De woning is gelegen aan een rustige, brede laan in de wijk Nieuwoord. Het centrum van Woudenberg, scholen, kerken, sportvoorzieningen en het Henschotermeer zijn binnen enkele minuten fietsen goed bereikbaar. Woudenberg is een vriendelijk dorp op de grens van de Utrechtse Heuvelrug en de Gelderse Vallei, wat betekent dat rust en natuur altijd dichtbij zijn. Tegelijkertijd is de ontsluiting richting Utrecht en Amersfoort uitstekend.
Maak snel een afspraak om deze aantrekkelijke woning te bezichtigen.
Begane grond:
Zijentree/hal met open trap, toiletruimte en meterkast; aan de voorzijde gesitueerde L-vormige woonkamer met fraaie parketvloer, sfeervolle speksteen houtkachel, fraai gestuct plafond en schuifpui naar de achtertuin; de keurige keuken is geplaatst in 2011 en voorzien van een granieten aanrechtblad en (deels reeds vernieuwde) inbouwapparatuur: inductiekookplaat (2021), combi-oven (2025), koel-/vriescombinatie, vaatwasser, afzuigkap (2023) en close-in boiler.
1e verdieping:
Overloop met drie slaapkamers van respectievelijk 16 m², 11 m² en 8 m², allen voorzien van een fraaie laminaatvloer, waarvan de hoofdslaapkamer is voorzien van een dakkapel; in 2019 vernieuwde badkamer met inloopdouche, ligbad, dubbel wastafelmeubel, tweede toilet en designradiator.
2e verdieping:
Ruime voorzolder met wasmachineaansluiting, opstelling van de cv-ketel (Nefit 2025), bergruimte en wastafelmeubel; royale vierde slaapkamer met grote bergruimte en dakraam.
Tuin:
De achtertuin is gelegen op het zuiden, prachtig aangelegd en in 2021 voorzien van een schitterende veranda. Hiermee is naast een zonnig terras bij de woning ook een heerlijke schaduwplek gerealiseerd. De tuin is bereikbaar via een achterom en voorzien van diverse terrassen.
Bijzonderheden:
- bouwjaar 1988, perceeloppervlakte 279 m2
- woonoppervlakte 123 m2, externe bergruimte 19 m2, gebouw gebonden buitenruimte 3 m2, inhoud woning 449 m3
- verwarming en warmwater middels Nefit HR cv-ketel uit 2025
- badkamer vernieuwd in 2019
- dakbedekking garage vervangen in maart 2014
- veranda in 2021 geplaatst
- schilderwerk buiten uitgevoerd in 2024
- 8 zonnepanelen
- glasvezel aansluiting
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 665.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.407
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1987
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 123 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 19 m²
- Perceel
- 279 m²
- Inhoud
- 436 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rookkanaal, schuifpui, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Trendline (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- WOUDENBERG B 4380
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 279 m²
- Achtertuin
- 106 m² (13,95 meter diep en 9,16 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda