Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/zeewolde/huis-haverlaan-56/80858540/

Haverlaan 563893 HM ZeewoldeDerde woonwijk
€ 389.500 k.k.
Omschrijving
Unieke tussenwoning met bijzondere voorgevel, voorzien van uitbouw, dakopbouw en twee overkappingen. Aangevuld met twee airco's en 12 zonnepanelen is deze woning al behoorlijk energie zuinig gemaakt.
Gelegen op het Horsterveld van Zeewolde, de 3e woonwijk, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Hier hoef je eigenlijk alleen nog maar je spullen neer te zetten; alles is goed, functioneel én netjes onderhouden. Eerlijk is eerlijk ook de locatie - de plek waar je gaat wonen - scoort heel erg goed in Zeewolde. De voorzijde van de woning kijkt uit op een brede groene zone die de Koolzaadlaan met de Rietlaan verbindt. Een fijn wandel- en speelgebied voor kinderen. De achterzijde van de woning kijkt uit over de erachter gelegen vrijstaande woningen op grote kavels aan de Kamgras.
In de straten rondom de woning is er meer dan voldoende parkeergelegenheid. Het Horsterveld van Zeewolde staat bekend als een fijne wijk met jonge gezinnen en stellen. Alle voorzieningen bevinden zich in de buurt zoals de grote buurtsuper, school, kinderopvang en sportgelegenheden. Het bos aan de andere kant van de Spiekweg ligt op loop- en fietsafstand waar je heerlijk kunt wandelen, varen of vissen bij de grote waterpartijen.
Persoonlijk aanbeveling van makelaar Jurgen Kuipers/Pienter Makelaardij.
Af en toe kom je ze tegen, de woning met bijzondere kenmerken die opvallen, hem net een beetje anders maken. Hier is dat de voorgevel op de eerste verdieping die niet in lijn staat met de andere woningen. Spannend! Dus hoe ziet dat er boven uit? Een overtuigend onderscheid zie je ook aan de achterzijde. Daar is een uitbouw op de begane grond met een opbouw bestaande uit verlengde en verhoogde slaapkamers. Uniek en niet eerder zo gezien. Daarnaast gaat energieverbruik een grotere rol spelen. Hier kun je de kosten in de hand houden door airco's (met inverters) en zonnepanelen. Handig.
Ik ben trots op dit huis en haar bewoners. Nu jij nog. Zie jij jezelf hier wonen? Neem contact op en we maken een fijne afspraak.
Indeling
De woning heeft aan de voorzijde een bijzondere voorgevel en is aan de achterzijde voorzien van een uitbouw. Via de entree met ruime hal en toiletruimte kom je binnen in de woonkamer met een halfopen keuken aan de voorzijde. De woonkamer is gericht op het zuiden en via de grote glazen pui met deur betreed je de achtertuin. De achtergevel is voorzien van een woningbrede en diepe overkapping gemaakt van polycarbonaat. De achtertuin zelf is geheel bestraat en achter op jouw perceel staat een fraaie houten berging waaraan een overkapping is bevestigd. De achterzijde van de woning kijkt uit op de achtertuinen van vrijstaande en twee onder éénkapwoningen aan de Kamgras.
Aan de binnenzijde is de woning op de begane grond prima en functioneel afgewerkt. De keuken aan de voorzijde bestaat uit een L-opstelling met diverse keukenapparatuur en van daaruit heb je een mooi zicht op het riante openbare groengebied. De woonkamer beschikt over een inpandige kast, een airco en voor de grote raampartij is de verwarming in een convectorput met fraai rooster geplaatst. De vloer op de begane grond bestaat uit laminaat. De toiletruimte is functioneel met een staande combinatie en een ruime trap geeft toegang tot de eerste verdieping.
Eerste verdieping
De eerste verdieping van deze woning bereik je door een brede trap vanuit de entree. De trapopgang is hoog en ideaal om daar een mooi verlichtingsarmatuur op te hangen. Eenmaal boven bestaat deze eerste verdieping uit drie slaapkamers, een inpandige ruimte die je ook kunt omschrijven als een wasruimte - ruim plek voor je wasmachine en doger - waar ook de CV is opgesteld. In het midden van de eerste verdieping is de grote badkamer met schuin dak geplaatst. De ouderslaapkamer, aan de voorzijde, is voorzien van een vrijstaande opbergkast (in een nis) en een vliering/zolder (de 3e bouwlaag) met meer dan voldoende opbergruimte. De badkamer bestaat uit een douchehoek, wastafel en vrijstaand toilet en zijn allen functioneel.
Als enige woning in de rij is deze op een unieke manier opgebouwd. Opvallend is het schuine dak aan de achterzijde deels opgehoogd om hier aan de binnenzijde twee ruime en goed te belopen slaapkamers te maken. Bekijk één van de eerste foto's in de presentatie eens vanuit de achterzijde. Hier zie je exact hoe de eerste verdieping deze bijzondere aanpassing heeft ondergaan.
Tuin
Deze woning is zoals vele woningen voorzien van een voor- en een achtertuin. Beide zijn nog naar eigen inzicht aan te passen. Voor wie zijn groene vingers wil laten werken kan met name de achtertuin - gelegen op het zuiden - nog naar hartelust inrichten en voorzien van fijne beplanting. De achterzijde is goed bereikbaar door een achterpad dat vanuit de straat toegang geeft. Ideaal om even achterom te fietsen met kinderen of boodschappen vlot in huis te krijgen.
Bijzonderheden
1) Tussenwoning met een bijzondere voorgevel;
2) Aan de achterzijde voorzien van een uitbouw en een fraaie overkapping;
3) Aan de achterzijde voorzien van een dakopbouw met goed beloopbare slaapkamers;
4) De woning is voorzien van twee airco's (inverters) en 12 zonnepanelen;
5) De CV-ketel van ATAG is in 2022 vernieuwd;
6) De MV is in 2019 vervangen;
7) Ruime vliering boven de ouderslaapkamer;
8) Fraaie uitkijk op een groot openbaar groengebied;
9) Diverse zonweringen aan voor- en achterzijde;
10) Gelegen in de 3e woonwijk van Zeewolde met rust, ruimte en groen;
11) Met 10 minuten ben je in Harderwijk en met een half uur in Amersfoort.
Een definitief energielabel is aangevraagd en de verwachting is dat dit een A-label wordt.
Disclaimer: Alhoewel zorgvuldig samengesteld, kunnen er aan deze tekst en de nader te verstrekken informatie geen rechten worden ontleend. Wij staan dan ook niet in voor de juistheid en volledigheid van alle getoonde/overhandigde of nagestuurde gegevens. De woning is ingemeten volgens de normen vastgelegd in de NEN 2580 door een externe partij. Toch kunnen er altijd verschillen ontstaan tussen de opgegeven maten en de werkelijkheid. Indien de maten voor u belangrijk zijn nodigen wij u van harte uit de maten op voorhand op juistheid te controleren.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 389.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.856
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2005
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 101 m²
- Overige inpandige ruimte
- 5 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 16 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 146 m²
- Inhoud
- 383 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- ATAG (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZEEWOLDE E 2278
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 146 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 55 m² (10,00 meter diep en 5,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda