Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/zeewolde/huis-koolzaadlaan-95/80901968/

Omschrijving
Hier is het prachtig wonen. Met een weids uitzicht aan de voorkant en een tuin op het zuidwesten is dit echt een toplocatie! De eigenaren van de Koolzaadlaan 95 in Zeewolde zijn echt trots op hun woning. Dat kun je in alles terugzien. De woning is altijd tiptop onderhouden en op diverse onderdelen verbeterd. Zo is het huis voorzien van een uitbouw én van een grote schuifpui. Hierdoor heb je op de begane grond een zee aan woonruimte.
Boven zijn 4 slaapkamers en in de tuin is nog een houten berging.
Kom jij ook kijken? Je bent van harte welkom op de kijkdag op vrijdag 30 oktober a.s. Je kunt daarvoor een afspraak maken via ons makelaarskantoor DAM Woningmakelaardij B.V.
Indeling:
Omdat er geen woningen aan de overkant staan kun je altijd wel een plekje vinden om de auto te parkeren. Je komt de woning binnen in de ruime en lichte hal met het toilet en een mooie doorkijk in de vide tot in de 2e verdieping.
Eenmaal in de woonkamer ben je in een zee van ruimte en licht. De riante living is strak afgewerkt met een laminaatvloer en een grote dubbele schuifpui naar de tuin.
De moderne keuken ligt aan de straatkant, heeft een deur naar de voortuin en is voorzien van veel opbergmogelijkheden en de volgende inbouwapparatuur: een 5-pits gaskookplaat, een RVS afzuigschouw, een combimagnetron, een Amerikaans koel-vriescombinatie, een vaatwasser en een Quooker.
1e Verdieping:
Een bijzonder aspect van dit huis is het prachtige trappenhuis met veel lichtinval vanaf het dak tot aan de begane grond. Ook op de 1e etage komt daardoor veel licht midden in het huis binnen. Hier zijn 3 slaapkamers en de badkamer. De grootste slaapkamer is over de volledige breedte van het huis en heeft een prachtig uitzicht over het park. De badkamer is in een keurige staat met daarin een inloopdouche, een wastafelmeubel, een vrijhangend closet en een designradiator.
2e Verdieping:
Op de 2e etage is een grote 4e slaapkamer met daarin een mooi uitzicht over het park. Achter de schotten is veel opbergruimte. Verder is hier een installatieruimte met de WTW-unit (warmte terugwin systeem), de Cv-ketelopstelling en de wasmachine- en drogeraansluiting.
Tuin:
De op het Zuidwesten gelegen achtertuin is prachtig aangelegd. De brede zonwering zorgt lekker voor verkoeling de zomer. Je bent hier niet veel tijd kwijt met onderhoud want er is kunstgras en mooie terrastegels. Hierdoor houdt je meer tijd over om lekker te genieten van je vrije tijd. Achterin de tuin is een houten berging en een achterom.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar woning 2000
- Woonoppervlakte ca. 120 m²
- Inhoud woning ca. 433 m³
- Perceeloppervlakte is 146 m²
- Berging: 8 m²
- De woning is op diverse onderdelen verbeterd:
2020: Toilet
2021: Keuken
2022: Schuifpui
2023: 8 Zonnepanelen
2024: Kunststofkozijnen
2025: Cv-ketel Nefit
- Energielabel: B
- Zeer gunstige ligging op de zon. Dit maakt dat, samen met de goede isolatie, de
stookkosten relatief laag zijn.
Vanafprijs: € 450.000,- k.k.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 450.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.750
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2000
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Lessenaardak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 120 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 146 m²
- Inhoud
- 433 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZEEWOLDE E 1466
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 146 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan drukke weg, aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 50 m² (10,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda