Markant (Bouwnr. 52)4761 BG ZevenbergenCentrum
€ 609.500 v.o.n.
Omschrijving
Twee-onder-een-kapwoningen
Ruimte voor hoe jij wilt wonen
Deze woningen met drie verdiepingen zijn stoer en robuust. En wat zo leuk is? In de gevels zie je allerlei verschillende, voor Markant zo kenmerkende materialen terug. Denk aan groene of blauwe keramische tegels of zwart houtwerk. Allemaal gecombineerd met dezelfde mooie lichte baksteen.
Iedere woning heeft iets bijzonders aan de voorkant. Bijvoorbeeld een veranda, een pergola, een bankje of een vlonder. Zo is de buitenruimte mee ontworpen en kunnen bewoners hun woning echt naar buiten toe gebruiken.
Zoals je ziet aan de plattegronden bieden de twee-onder-een-kapwoningen volop ruimte voor gezinnen die net iets meer zoeken. Met hun royale opzet, eigen karakter en variatie in buitenruimtes ontstaat een woning die zich aanpast aan jouw manier van leven.
Duurzaam wonen
Op de woningen liggen PV-panelen en de platte daken van de bergingen zijn voorzien van een groene daken.
Iedere woning heeft een eigen warmtepomp met bodemwarmte (een water-water warmtepomp). Met lage temperatuur vloerverwarming worden de woningen verwarmd. Tijdens warme dagen kunnen de woningen via de vloerleidingen worden gekoeld. Hierdoor ontstaat er een fijn binnenklimaat, wat comfortabel wonen is!
Kenmerken bouwnummer 52
- ca. 141 m² woonoppervlak!
- ca. 256 m² kaveloppervlak
- Woonkeuken aan de tuinkant
- Woonkamer aan de voorzijde
- Drie slaapkamers, waarvan 1 met een ruime inloopkast
- Ruime badkamer met een inloopdouche en bad
- Tuin op het noordwesten
- Vrijstaande stenen berging
----------------------------------------
Deze woning maakt onderdeel uit van nieuwbouwproject Markant te Zevenbergen
MARKANT
Een gloednieuwe woonomgeving in Zevenbergen waar straks zo’n 350 nieuwbouwwoningen komen. Als onderdeel van de grotere gebiedsontwikkeling Zevenbergen-Oost in de gemeente Moerdijk.
Markant doet haar naam eer aan: een wijk vol karakter, die durft op te vallen! Met woningen verdeeld over verschillende buurtjes met hun eigen kenmerken. Een plek waar je straks fijn woont, contact hebt met je buren,geniet van het buitenleven en je verbonden voelt met elkaar en met omliggend landschap.
Markant ligt op een bijzondere plek, vlak bij de rivier de Mark en niet ver van het prachtige Hollands Diep, het uitgestrekte Volkerak en de waterrijke Biesbosch. Een gebied waar je volop geniet van water en natuur. Tevens ben je zo in de gezellige dorpskern van Zevenbergen. Ook het station is op korte afstand en daarmee liggen leuke steden als Breda en Dordrecht om de hoek. In Markant woon je heerlijk centraal.
------------------------------------------
INFORMATIE
Meer informatie over het project is terug te vinden via de projectwebsite. Bij vragen kun je ons telefonisch bereiken via 076 – 5 24 24 00. We helpen je graag verder.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 609.500 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 4.323
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2028
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Woningborg Garantiecertificaat
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 141 m²
- Externe bergruimte
- 18 m²
- Perceel
- 256 m²
- Inhoud
- 423 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Kadastrale gegevens
- MOERDIJK
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 256 m²
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda