BlikvangerRuim appartement met een fantastisch uitzicht beschikbaar!
Omschrijving
Vlakbij het Stadshart bevindt zich op de negende verdieping van dit appartementencomplex een royaal ruim 5-kamer appartement van circa 95 m² woonoppervlakte, gelegen op een rustige locatie met uitzicht op groen- en waterstrook. De woning beschikt over een Energielabel C. De royale woonkamer van deze woning is ca. 40 m2 en grotendeels voorzien van dubbel glas in houten kozijnen. Tevens heeft de woonkamer een zonnescherm over de gehele breedte van de woning. Dankzij de grote raampartijen heeft u heel veel licht en een heerlijk groen uitzicht.
Hier woon je comfortabel, met alle voorzieningen binnen handbereik én met het gemak van een eigen berging in de ondergelegen in het appartementencomplex, plus een afgesloten fietsstalling voor de bewoners.
Indeling
Het complex betreedt u via de hal gelegen op de BG, met videofoon, brievenbussen en trap of lift naar de 9e etage. Via de entree via de galerij heeft u toegang tot de woning. Eenmaal binnengekomen, treft u de tussenhal aan met mogelijkheid voor een garderobe. Vanuit de hal heeft u toegang tot alle andere vertrekken zoals de woonkamer, drie ruime slaapkamers, badkamer, toilet en een inpandige berging.
U beschikt in deze woning over een keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten: 4-pits inductie kookplaat, combi-oven, vaatwasser en een koel-/vrieskast combinatie. Tevens beschikt de keuken over een groot werkblad, voldoende lades en kasten om uw keukenspullen op te bergen en heerlijk uitgebreid te kunnen koken.
De badkamer is voorzien van een douche (rainshower en handdouche) wastafelmeubel met spiegelkasten, inbouwspots en antraciet vloertegels. Naast de badkamer bevindt zich een separaat modern toilet met vrijhangende toiletpot, een fonteintje en dezelfde wand- en vloeruitvoering als de badkamer.
In dit appartement bevinden zich 3 slaapkamers die allemaal zijn voorzien van vloer tapijttegels vloer en dubbele beglazing in houten kozijnen. De ruimste slaapkamer van ca. 12 m2 is gesitueerd naast de keuken. De andere twee slaapkamers zijn gesitueerd aan zowel de voorzijde als de achterzijde van de woning. Overigens zijn alle slaapkamers voorzien van een ruime oppervlakte waarin naast een bed tevens een kast geplaatst kan worden.
Voor het opbergen van uw spullen beschikt de woning over een royale bergkast. Tevens beschikt de woning over een berging in de onderbouw.
Kortom: een goed onderhouden, ruim appartement met een zonnig balkon, gelegen op een mooie locatie met vrij uitzicht aan de achterzijde.
Locatie:
Het appartementencomplex is goed onderhouden en ideaal gelegen. in de nabijheid vindt u een NS-station, RandstadRail, bushaltes, het recreatiegebied Driemanspolder en winkelcentrum De Vijverhoek. Daarnaast ligt de Stadhoudersring op loopafstand van het Stadshart, met gezellige restaurants en cafés. Dankzij de centrale ligging van Zoetermeer bent u via de A12 en de N470 binnen 30 minuten in Den Haag of Rotterdam. Ook zijn er tal van sportfaciliteiten in de buurt, zoals fitnesscentra, zwembaden en tennisbanen. Dit maakt het de perfecte locatie voor wie comfortabel wil wonen met alle voorzieningen binnen handbereik.
Bijzonderheden:
Inhoud/ Woonoppervlakte
De totale bruto inhoud bedraagt circa 317m³, de woonoppervlakte bedraagt circa 95 m²; de externe bergruimte bedraagt circa 9 m². Er is een NEN2580 Meetrapport aanwezig door een extern bureau uitgevoerd, volgens de NEN meetinstructies.
Bouwjaar:
De woning is omstreeks 1970 gebouwd.
Eigen grond:
De woning staat op eigen grond.
Energielabel:
Voor de woning is een Energielabel C afgegeven, geldig tot 02-10-2033.
Onderhoud:
De woning is aan de binnen- en buitenzijde goed onderhouden. De afgelopen jaren is het appartement helemaal gemoderniceerd.
De VvE heeft Het schilderwerk aan zowel de achter alsmede de voorzijde dit heeft plaats gevonden in 2023 en 2024.
Kadastrale gegevens:
Gemeente Zoetermeer, sectie E, nummer 4608-A-179, grootte 36 are en 61 centiare.
Recht van gunning:
Verkoper behoudt zich het recht van gunning voor.
Oplevering:
Per direct.
Verkoopcondities:
• Biedingen verlopen via Frank Miller Makelaars
• Bieden vanaf prijs, vraagprijs € 330.000,00 k.k.;
• Oplevering in overleg, kan snel;
• Projectnotaris van toepassing;
ONZE TIP: Aankopen?
Frank Miller Makelaars behartigt de belangen van de verkopende partij. Schakel jouw eigen aankoopmakelaar in! De aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen.
"Hoewel deze presentatie met uiterste zorg is samengesteld, kan zij onjuistheden bevatten. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. “
Bijzonderheden
- Een appartement op de negende verdieping;
- 95 m2 conform NEN2580;
- Energielabel C;
- Buitenschilderwerk via VvE uitgevoerd 2023 (achterzijde) en 2024 (voorzijde);
- Actieve vereniging van eigenaren;
- VvE bijdrage € 152,90;
- Voorschot stookkosten € 90,01;
- 120 liter boilerhuur € 7,80;
- Servicekosten € 61,37;
- Eigen berging in de onderbouw;
- Blokverwarming;
- Dichtbij gelegen bij diverse op/en afritten;
- Niet Zelfbewoningsclausule en 'as is, where is' is van toepassing;
- Ouderdoms- asbest en loodclausule zijn van toepassing;
- Vraagprijs
- € 330.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.438
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 222,07 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1970
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 96 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Inhoud
- 317 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, lift, en mechanische ventilatie
- Gelegen op
- 9e woonlaag
Kadastrale gegevens
- ZOETERMEER E 4608
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, aan water, in centrum en in woonwijk
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 222,07 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda