Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/zoetermeer/huis-essehout-15/43388625/

BlikvangerModerne 5-kamer woning met zonnige achtertuin in de wijk Rokkeveen!
Omschrijving
Moderne 5-kamer eengezinswoning met 127m2 woonoppervlak en zonnige achtertuin, gelegen in de rustige wijk "Rokkeveen".
DE FEITEN OP EEN RIJ:
- Energielabel A
- 11 zonnepanelen (eigendom/ 2021)
- Ruime eengezinswoning
- 4 Ruime slaapkamers
- Eenvoudige mogelijkheid tot 5 slaapkamers
- Luxe keuken met inbouwapparatuur (2019)
- Moderne badkamer (2023)
- Mechanische ventilatie unit vernieuwd in 2021
- Zonnig gelegen achtertuin
- Aantrekkelijke ligging vlakbij Balijbos, NS-station Zoetermeer, winkelcentrum Rokkeveen en op-/afrit A12 en N470
De woning is ontworpen volgens de kenmerkende bouwstijl van de Amsterdamse School en ligt in de fraaie Houtbuurt van Rokkeveen, vlakbij het Balijbos, NS-station Zoetermeer en de toerit naar de A12. Met energielabel A en volledige isolatie is de woning zeer energiezuinig.
INDELING:
BEGANE GROND
Verzorgde voortuin met entree tot de woning: hal met uitgebreide meterkast, fraai beklede trap naar de eerste verdieping en moderne toiletruimte v.v. toilet/ wandcloset en fonteintje. Lichte woonkamer met strak gestucte wanden en plafond, fraaie plavuizen vloer v.v. vloerverwarming, airconditioning, trapkast en schuifpui naar de zonnig gelegen achtertuin met sunscreen, stenen berging en achterom. Aan de voorzijde van de woning gelegen luxe keuken v.v. diverse Siemens inbouwapparatuur zoals; inductie kookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, oven met stoomfunctie, vaatwasser, koelkast en Quooker.
EERSTE VERDIEPING
Overloop met toegang tot alle vertrekken en tevens, een fraai beklede trap naar zolder en een moderne laminaat vloer drempelloos gelegd over de verdieping. Royale slaapkamer 1. aan de achterzijde gelegen. Hier kan op eenvoudige wijze 2 slaapkamers gerealiseerd worden. Ruime slaapkamer 2. aan de voorzijde gelegen. Moderne en volledig betegelde badkamer met ruime inloopdouche v.v. Grohe thermostaatkraan, hand- en regendouche, 2e toilet/ wandcloset, verlaagd plafond met inbouwspots, brede wastafel met meubel en ventilatieraam.
ZOLDERVERDIEPING
Overloop met toegang tot de ruime slaapkamer 3. met dakraam en toegang tot de praktische was-/ stookruimte met wasmachineaansluiting en opstelplaats cv-ketel. Aan de achterzijde gelegen ruime slaapkamer 4. met airconditioning, ruime bergkast en dakraam.
DETAILS
- Eigen grond
- Bouwjaar circa 1996
- Woonoppervlakte circa 127m2
- Inhoud circa 449m3
- Daalderop cv-ketel (bouwjaar ca. 2011/ eigendom)
- Oplevering in overleg
BIJLAGEN (op te vragen bij verkopende NVM makelaar)
- Vragenlijst verkoper
- Lijst van zaken
- Plattegrond
- Meetrapport
- Energielabel
- Kadastrale kaart
- Algemene voorwaarden verkopende NVM makelaar
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u veel tijd, geld en zorgen.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 569.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.480
- Bouwjaar
- 1996
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 127 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 122 m²
- Inhoud
- 449 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Daalderop (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZOETERMEER E 4921
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 122 m²
- Achtertuin
- 45 m² (9,90 meter diep en 5,37 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda