Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/zutphen/huis-achterhoven-1-a/43354233/

Omschrijving
2-onder-1 kap woning uit de jaren '30, boordevol potentie op leuke locatie in De Hoven! Deze eengezinswoning aan Achterhoven 1a biedt veel mogelijkheden maar verdient een complete modernisering. Op dit moment beschikt het over een doorzonwoonkamer, keuken in de aanbouw, drie slaapkamers op de 1e verdieping, compacte badkamer, ruime (berg)zolder, provisiekelder en een ruime achtertuin met vrijstaande schuur, overkapping en carport voor één personenauto. Het woonoppervlak is 77 m², de inhoud 347 m³ en het perceel heeft een grootte van 200 m².
De woning is gelegen in een oude, pittoreske straat in de Hoven. De hoven is een wijk met dorps karakter aan de overzijde van rivier de IJssel (ten opzichte van het centrum van Zutphen). Voor de meeste faciliteiten kan je dan ook gemakkelijk terecht in het stadscentrum, dat is gelegen op 5 minuten fietsafstand. Daarnaast ben je ook binnen enkele ogenblikken in het mooie buitengebied van de stad, bij de uiterwaarden van de IJssel. Meer weten over Zutphen en De Hoven? Informeer bij ons op kantoor!
Kelder: vanuit de tussenhal te bereiken provisiekelder.
Begane grond: entree, hal met trapopgang naar de 1e verdieping. Ruime doorzonwoonkamer voorzien van vloerbedekking, met toegang tot de tussenhal welke toegang biedt tot de provisiekelder. Dichte keuken in de aanbouw, met oven, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en tuindeur. Toilet, tevens met cv-opstelplaats.
1e Verdieping: overloop met deur naar het dakterras op de uitbouw. Drie slaapkamers waarvan twee van circa 5,5 m² en één ter grootte van circa 12 m². Compacte badkamer met douche en wastafel.
2e Verdieping: middels vaste trap te bereiken open bergzolder met twee dakramen.
Diepe achtertuin, met terras tegen de achtergevel, borders en vrijstaande stenen schuur en duivenhokken. Aan de zijkant van de woning is een oprit met carport voor één personenauto.
Kortom: op zoek naar een leuke kluswoning op een leuke plek in de Hoven? Kom snel kijken bij Achterhoven 1a te Zutphen!
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 269.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.494
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Specifiek
- Kluswoning
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Bouwkundige Keuring
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 77 m²
- Overige inpandige ruimte
- 21 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 21 m²
- Externe bergruimte
- 13 m²
- Perceel
- 200 m²
- Inhoud
- 347 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Geen isolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Smartline (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZUTPHEN G 1204
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 200 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 124 m² (17,70 meter diep en 7,26 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Carport
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda