
BlikvangerUnieke, gerenoveerde, moderne bovenwoning met veel licht en ruimte!
Omschrijving
HIER WIL JE WONEN….
Er zijn plekken die altijd bijzonder blijven! Deze unieke bovenwoning op de hoek van de Assendorperstraat is er zo eentje… Aan de buitenkant al prachtig, maar binnen een nog grotere verrassing. Eigenlijk vind je hier alle voordelen van een appartement met de ruimte van een gezinswoning en dat verdeeld over twee verdiepingen. Bovendien is dit fijne huis in de afgelopen jaren gerenoveerd en gemoderniseerd, je kunt er zó in.
DE LEEFRUIMTE
Zodra je boven komt begrijp je wat we bedoelen, een zee aan ruimte. Een fijne woonkamer met veel ramen en een moderne open keuken voorzien van kookeiland en toegang tot het dakterras. Een extra werk-slaapkamer en een prachtige badkamer, ook met toegang tot het terras. Op de verdieping vind je twee royale slaapkamers, waar drie slaapkamers mogelijk zijn. Er is een extra toilet en een wastafel.
DE ASSENDORPERSTRAAT
De Assendorperstraat is de welbekende doorgaande weg door de populaire wijk Assendorp. Je woont hier op loopafstand van de supermarkten, diverse speciaalzaken, scholen, de sportschool, het station en ook dicht bij de binnenstad. Ook park de Wezenlanden ligt op korte afstand, een heerlijke plek met kinderboerderij, veel speelvoorzieningen en het Park Paviljoen. Assendorp is populair bij jong en oud, de buurt is vriendelijk en rustig, met veel vooroorlogse woningen die de wijk kenmerken. Een prachtige plek om te wonen!
INDELING
Begane grond:
Entree, eigen hal met meterkast en trap naar de bovenwoning.
Eerste verdieping;
Op de ruime overloop zit een vaste kast met extra bergruimte en de cv-opstelling. Je komt binnen in de verrassend ruime en sfeervolle woonkamer met open keuken, met prachtig lichtinval door de grote ramen en openslaande deuren naar het dakterras. De keuken is fantastisch, uitgevoerd in zwart en voorzien van kookeiland met inductiekookplaat en geïntegreerde afzuiger, alle benodigde inbouwapparatuur, een wijnklimaatkast en genoeg bergruimte. Verder zijn er een aparte werkkamer, ook te gebruiken als slaapkamer en een stijlvolle badkamer, voorzien van een inloopdouche met sunshower, een wastafelmeubel met twee waskommen en kranen, bijpassende spiegels en een zwevend toilet passend in de kleurstelling van de badkamer.
Tweede verdieping:
Vaste trap naar de royale verdieping, een grote zolder met verschillende dakkapellen en dus ook extra veel ruimte. Van de grootste slaapkamer kan je twee kamers maken zodat je uiteindelijk 4 mooie slaapkamers in deze woning hebt (indien nodig). Er is een extra toilet en een wastafelmeubel.
Ben jij op zoek naar een bijzonder woonhuis in Assendorp? Wil je veel leefruimte, licht en gezelligheid, maar hou je ook van luxe en comfort? Kom dan snel kijken! Je bent welkom.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 498.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.150
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 85,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 120 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 19 m²
- Inhoud
- 430 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Kombi Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZWOLLE G 11628
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 85,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda