Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/zwolle/huis-tiendschuurstraat-133/89768654/

Tiendschuurstraat 1338043 XZ ZwolleFrankhuis
€ 430.000 k.k.
BlikvangerNieuwe badkamer, cv-ketel, airco, dakkapel en eigen gym in de tuin!
Omschrijving
Nieuwe badkamer, cv-ketel, airco, dakkapel en eigen gym in de tuin!
Hou je van een karakteristieke bouwstijl maar word je niet blij van oude, slecht geïsoleerde huizen met krakende vloeren in overvolle smalle straatjes? Kom dan naar de Tiendschuurstraat in woonwijk De Hoven! Dit is namelijk een hele gezellige straat met relatief jonge, degelijk gebouwde huizen met een knipoog naar de jaren ’30 van de vorige eeuw. Hier gaan charme en comfort wèl samen!
Je woont hier heerlijk rustig terwijl je ook binnen 10 minuten in de Zwolse binnenstad of op de snelweg bent. En je fietst binnen 5 minuten naar het grote winkelcentrum van Stadshagen dat momenteel nog verder wordt uitgebreid. De buurt is ook ideaal voor kinderen. Er zijn twee speeltuinen om de hoek en in de wijk is er ruime keuze qua opvang, scholen en sportverenigingen. Natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen in het park en langs het Zwarte Water.
Indeling
Hal met gemoderniseerd toilet met fonteintje, meterkast en trapopgang naar de 1e verdieping.
De woonkamer is tuingericht en beschikt over een trapkast en een deur naar buiten. De keuken is aan de straatzijde gesitueerd en voorzien van een gaskookplaat, afzuigschouw, combimagnetron, koel/vriescombinatie en vaatwasser. In de ochtend schijnt de zon hier volop naar binnen. Als je in de voortuin een bankje onder het keukenraam zet is dit dus ook een heerlijk plekje om de dag te beginnen met je kopje koffie!
1e Verdieping
De overloop geeft toegang tot de master-bedroom met vaste kledingkast, een ruime 2e slaapkamer aan de voorkant van het huis, een super efficiënt en mooi verbouwde badkamer (2025) en een ruime berging met aansluitingen voor de was-apparatuur.
2e Verdieping
Via een vaste trap bereik je de zolderkamer. De dakkapel zorgt voor veel extra ruimte en licht. ’s Zomers wordt het hier natuurlijk wat warmer dan in de rest van het huis. Hoe fijn is het als je dan het rolluik kunt sluiten en de airco kunt aanzetten? Achter de schuifdeuren aan weerszijden kun je heel veel spullen kwijt. Tenslotte is er nog een technische ruimte met daarin de mechanische afzuigunit (2024) en de gloednieuwe cv-ketel. Ook hier kun je nog veel spullen opbergen.
Tuin
De achtertuin meet circa 5 x 12,5 meter inclusief de houten schuur die in 2025 over de volle breedte is uitgebouwd. De helft van de schuur is geïsoleerd en in gebruik als private gym met uitzicht op de tuin. Hoe gaaf is dat?! Ga jij liever hardlopen in het Twistvlietpark? Dan kun je deze ruimte natuurlijk ook perfect gebruiken als klus- of hobbyruimte. De achterom is direct vanuit de schuur toegankelijk. Ideaal voor de fietsen en tuinspullen.
De tuin ligt op het noordwesten waardoor je vanaf een uur of 2 tot in de avond van de zon kunt genieten.
Kortom: vraag direct online een bezichtiging aan want we verwachten veel belangstelling! Je ontvangt vervolgens een link naar de bezichtigingsplanner zodat je zelf een tijdslot kunt reserveren.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 430.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.000
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2007
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 86 m²
- Externe bergruimte
- 14 m²
- Perceel
- 127 m²
- Inhoud
- 312 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZWOLLERKERSPEL O 1944
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 127 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 63 m² (12,50 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Dakisolatie en muurisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda