Binnenkort start verhuur Nobel!
Zoals het er nu naar uitziet start begin mei 2026 de verhuur van de tweekamerappartementen met tuin & driekamerappartementen met balkon. Indicatie huurprijs vanaf €1.150,- tot €1.210,-. De appartementen worden nog gebouwd en zullen vanaf ca. november 2026 beschikbaar komen voor bewoning.
Heb je interesse? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief op de projectwebsite.
In de nieuwe woonwijk Wilderszijde worden woondromen waargemaakt. In de zomer van 2026 worden de 24 huurappartementen in NOBEL opgeleverd. Moderne appartementen met een woonkamer met complete keuken, 1 of 2 slaapkamers, mooie badkamer inclusief toilet, aparte berging en tuin of balkon. De appartementen zijn voorzien van een houtlook pvc-vloer en geverfde muren. Hoe prettig is dat.
NOBEL is vrij wonen in deelgebied Polderwijk met kwaliteiten als rust en ruimte, groene en waterrijke ontmoetingsplekken. Een unieke locatie langs de rand van het nieuwe woongebied Wilderszijde in Bergschenhoek in de gemeente Lansingerland. Hier, op de grens van stad en polder, leef je ruim in een landelijke woonomgeving met alle voorzieningen in de buurt.
8 tweekamerappartementen
Oppervlakte circa 46 of 47 m²
Badkamer met wastafel, inloopdouche en toilet
Privé buitenberging
Tuin van circa 30 m² op het zuidoosten
16 driekamerappartementen
Oppervlakte circa 54 - 67 m²
Badkamer met wastafel, inloopdouche en toilet
Privé buitenberging
Balkon van circa 4 m² op het zuidoosten
In NOBEL staat het goede leefklimaat voor mens en dier centraal. Het appartementengebouw is nieuw gebouwd en door de toepassing van kwalitatief hoogwaardige bouwmaterialen, goede isolatie, een bodemwarmtepomp, warmte-terug-win-installatie en zonnepanelen. Hiermee realiseren we zowel energiezuinige huurappartementen (A++++) als een optimaal prettig woonklimaat.
Lansingerland is een prettige gemeente met perfecte bereikbaarheid. Vanaf NOBEL reis je zowel met de fiets als met de auto of het openbaar vervoer vlot overal naar toe.
Wilderszijde is voorzien van een uitgebreid fietsnetwerk. Zo fiets je eenvoudig naar het centrum van Bergschenhoek voor leuke winkels en de dagelijkse boodschappen, naar metrostation Rodenrijs voor een directe verbinding naar Rotterdam en Den Haag of langs de rand van de wijk naar de bus richting Delft, Rotterdam (Noord) en Zoetermeer. Ook met de auto reis je hiervandaan gemakkelijk richting omliggende plaatsen en steden. Via de N209 zit je binnen enkele minuten op de A13 of de A20, waarna iedere gewenste locatie bereikbaar is. Zelfs voor een vakantie of zakentrip hoef je niet ver. Binnen tien minuten rij je vanuit je nieuwe thuis naar Rotterdam The Hague Airport. Beter bereikbaar kan bijna niet.
Ondanks dat TW3 deze aanmelding met grote zorgvuldigheid heeft samengesteld, kunnen geen rechten worden ontleend aan teksten, berekeningen, aanbiedingen evenals aan afgebeelde illustraties en artists-impressies. Deze zijn uitsluitend bedoeld als voorbeeld en daardoor niet bindend voor het eindresultaat. Alle informatie, ook prijzen en voorwaarden, kunnen aan verandering onderhevig zijn.