Park Trianon - Open Huis woensdag 6 mei 16.00-17.00 uur!4837 BG BredaRuitersbos
van € 825.000 - € 1.295.000 v.o.n.
Open Huis
Woensdag 6 mei van 16:00 tot 17:00
Omschrijving
Kom naar de bouwplaats!
Wilt u de locatie van Park Trianon zelf ervaren? Dat kan! Er wordt hard gewerkt op de locatie en vooral het appartementengebouw heeft al goed vorm gekregen!
Op woensdag 6 mei tussen 16.00 en 17.00 uur ben u van harte welkom om langs te komen op de locatie aan de Baronielaan 228 in Breda. Het verkoopteam staat voor u klaar op de toekomstige oprit van de appartementen, aan de rechterkant van de villa. Trek uw wandelschoenen of laarzen aan!
Uw eigen park
Het park waar de appartementen en parkwoningen in liggen wordt gezamenlijk eigendom en geheel hersteld en gerestaureerd. Ook hier is al een aanvang mee gemaakt. Zo wordt er al hard gewerkt aan bijvoorbeeld de historische kruisvijver en het herstel van de pergola.
Ondanks het feit dat op de locatie nog veel moet gebeuren, krijgt u een beeld van deze mooie (woon)plek!
Park Trianon - Exclusief wonen aan de statige Baronielaan
Op de hoek van de Baronielaan en de Okeghemlaan in Breda is Villa Trianon gesitueerd. Dit is een prachtig gerestaureerde villa omgeven door een monumentaal park. In dit park wordt een exclusief nieuwbouwproject gerealiseerd.
De locatie is ideaal! U woont heerlijk rustig middenin het groen aan de statige Baronielaan in een prachtig monumentaal park aan één van de mooiste lanen van Breda. Alle voorzieningen zoals winkels en horeca zijn binnen handbereik. Zo bent u binnen 5 fietsminuten op het gezellige Van Coothplein of de sfeervolle Ginnekenmarkt. Ook bent u binnen 5 minuten lopen in het Mastbos en zijn uitvalswegen zoals de A16 en A27 in de directe omgeving. Kortom: Alles bij de hand!
De 12 exclusieve appartementen zijn gelegen in de monumentale tuin achter Villa Trianon, variërend in grootte van circa 104m² tot 143m² woonoppervlakte, elk met twee slaapkamers en royale buitenruimtes van ca. 14m². Aan de noordzijde is een statige oprijlaan voorzien die leidt naar de ondergrondse parkeerkelder met 20 parkeerplaatsen voor de appartementen. Elke woning beschikt tevens over een separate, privéberging in het bijbehorende bergingengebouw.
Aan de andere zijde van het park schitteren 3 parkwoningen met terras aan de Okeghemlaan, elk met een indrukwekkend woonoppervlak van maar liefst 177m²! Deze woningen met drie volwaardige verdiepingen bieden vier slaapkamers en een prachtige leefkeuken met uitzicht op het park.
Het park zal volledig worden opgeknapt en gerestaureerd. Wonen aan dit park geeft een unieke beleving met elementen zoals de kruisvijver en de pergola. Bij het herstel van de tuin is aandacht besteed aan mens en natuur. Park Trianon belichaamt luxe wonen op het hoogste niveau, verankerd in een oase van groen en geschiedenis. Met de reeds bewoonde, onlangs gerestaureerde villa binnen de projectgrenzen woont u in een sprookjesachtige omgeving.
De inschrijving voor één of meerdere bouwnummers van uw voorkeur gaat volledig digitaal via de projectwebsite
Alle informatie is te downloaden via de projectwebsite, maar u kunt de brochure ook afhalen bij 1 van de makelaars;
KIN Makelaars, Korte Ploegstraat 19, Breda
GB Makelaars, Raadhuisstraat 21 A1, Breda
Heeft u vragen? Neem contact op met het makelaarsteam;
KIN makelaars
Pascal de Wit
076-5221221
GB makelaars
Hans van der Gijp
076-5300501
Project van SoMa Vastgoed B.V. | Maas-Jacobs | Somnium