Mariënburg Bussum fase 21404 GM BussumBrinklaan
van € 350.000 - € 1.235.000 v.o.n.
Omschrijving
NIEUW IN DE PRE-SALE – MARIËNBURG BUSSUM FASE 2
De pre-sale van fase 2 van Mariënburg Bussum is gestart! Binnen enkele weken begint de officiële verkoop. Dit is hét moment om u alvast te oriënteren op het woningaanbod en uw interesse kenbaar te maken.
Op het voormalige kloosterterrein van Mariënburg ontstaat een bijzonder nieuw woongebied waar historie, groen en eigentijdse architectuur samenkomen. Hier woont u in een parkachtige omgeving met alle voorzieningen van Bussum binnen handbereik. Het centrum, NS-station Naarden-Bussum, winkels, horeca en natuur bevinden zich op korte afstand.
Fase 2 bestaat uit een gevarieerd aanbod duurzame koopappartementen met veel aandacht voor comfort, licht en kwaliteit. De woningen beschikken over royale buitenruimtes, een energiezuinig karakter en zijn ontworpen voor comfortabel wonen, nu én in de toekomst.
BIJZONDERHEDEN
Pre-sale van fase 2 is gestart
Officiële verkoop start binnen enkele weken
Duurzame en energiezuinige nieuwbouwappartementen
Gelegen op een unieke historische locatie
Wonen in een groene, parkachtige omgeving
Diverse woningtypen en woonoppervlakten
Royale balkons, terrassen of tuinen
Nabij het centrum van Bussum en NS-station Naarden-Bussum
Uitstekende verbindingen richting Amsterdam, Utrecht en Amersfoort
INTERESSE?
Wilt u als een van de eersten in aanmerking komen voor een woning in fase 2? Bekijk het actuele aanbod tijdens de pre-sale en schrijf u in. Zo bent u optimaal voorbereid wanneer de officiële verkoop binnenkort van start gaat.
Woningtypen
Foto's 11
© 2001-2026 funda