De 29 appartementen van De Concurrent zijn verdeeld in drie categorieën: Leerling, Bakker en Meester. Binnen deze indeling is er volop variatie in grootte, indeling en buitenruimte, met in totaal 11 verschillende appartement types.
Leerling
De 7 Leerling-appartementen zijn circa 49 tot 58 m² groot en beschikken over 1 slaapkamer.
Bakker
De 17 appartementen van het type Bakker hebben een woonoppervlakte van circa 77 tot 85 m², 2 slaapkamers en een balkon en zijn in een levensloopbestendige uitvoering.
Meester
De 5 Meester-appartementen zijn circa 87 tot 98 m² groot, deze ruime appartementen zijn voorzien van een dakterras en of tuin.
Van de 29 appartementen worden er 19 aangeboden onder de Koopstart-regeling, in samenwerking met NFBK. Alle woningen worden verkocht inclusief een parkeerplek op eigen terrein. De vermelde prijzen zijn exclusief deze parkeerplek, met een waarde van € 10.000.
NFBK staat voor de Nationaal Fonds Betaalbare Koopwoningen, de organisatie die de Koopstart-regeling faciliteert. Met Koopstart koopt u de woning tegen een korting op de marktwaarde, waardoor de instapdrempel lager ligt. Bij een eventuele latere verkoop wordt de behaalde waardeontwikkeling met NFBK gedeeld, volgens de voorwaarden van de regeling.