HEREN VAN NOORD
11 stijlvolle poldervilla’s in Nieuwkoop
Aan de rand van de polder in het noorden van Nieuwkoop verrijst binnenkort Heren van Noord. Dit kleinschalige, exclusieve nieuwbouwplan bestaat uit 11 vrijstaande poldervilla’s, stuk voor stuk royaal van opzet en gelegen op ruime kavels. Hier woon je niet in een natuurlijke omgeving, je bent er onderdeel van!
RIANT EN EXCLUSIEF WONEN
In dit exclusieve nieuwe wijkje in Buytewech-Noord ervaar je iedere dag het genot van groen en landelijk wonen. Zodra je de karakteristieke toegangsbrug over rijdt zie je de poldervilla’s al staan. Statig en stijlvol, met een gevarieerde uitstraling en de natuur als achtertuin. Kinderen spelen in de tuinen en op straat, terwijl de buren een praatje met elkaar maken. Je geniet hier van optimale rust en privacy. Toch zijn de voorzieningen en het gezellige dorpscentrum van Nieuwkoop altijd dichtbij.
STIJLVOLLE POLDERVILLA’S | PRIJSINDICATIE € 985.000,- tot € 1.125.000,- VON.
Het aanbod in Heren van Noord is verdeeld over 3 woningtypes; 8 drielaagse villa’s type C1 en C2 en 3 tweelaagse Schuurwoningen. Met elkaar vormen ze een aantrekkelijke buurt met een geheel eigen karakter en unieke uitstraling. Alle villa’s zijn ruim verkaveld en beschikken veelal over een tuin aan het water. Met een woonoppervlakte tussen de ca. 179 en 195 m2 bieden de villa’s ruimte voor al je woonwensen. Uniek aan de schuurwoningen is de optionele levensloopbestendige indeling met een slaap- en badkamer op de begane grond.
LANDELIJK WONEN MIDDEN IN HET GROENE HART
Wonen in Heren van Noord betekent wonen in een groene en waterrijke omgeving, centraal in het Groene Hart met alle voorzieningen binnen handbereik. Binnen vijf minuten loop je naar het fraaie Park Buytewech, de basisschool of de bushalte. Stap je op de fiets, dan sta je in vier minuten in de supermarkt of het historische centrum van Nieuwkoop. Sport je graag? De hockeyclub, voetbalvereniging en sportschool bevinden zich vlakbij!
De Nieuwkoopse charme tijdelijk verruilen voor stadse dynamiek? Ook dan zit je in Heren van Noord goed. Met de auto rijd je vrijwel direct op de N231 en ben je binnen het kwartier in Alphen aan den Rijn. Leiden bereik je in een half uur. Den Haag, Amsterdam, Schiphol en Utrecht zijn bereikbaar in veertig minuten. Reis je liever met het openbaar vervoer? Stap dan op een van de streekbussen, bijvoorbeeld richting Alphen aan den Rijn, Leiden, Leiderdorp of Woerden.
KLAAR VOOR DE TOEKOMST
De villa’s in Heren van Noord zijn gasloos, comfortabel en voorzien op een duurzame manier in hun eigen energiebehoefte. De villa's voldoen aan de nieuwste energieprestatienorm: BENG (Bijna Energie Neutraal Gebouw). De warmtepomp zorgt voor warm tapwater en – via de vloerverwarming en -koeling – voor een behaaglijk woonklimaat. Vloeren, muren en daken zijn optimaal geïsoleerd zodat warmteverlies tot een minimum wordt beperkt. Daarnaast zijn de villa’s voorzien van een WTW-installatie die de aan- en afvoer van lucht regelt en zorgt voor een optimale luchtkwaliteit in de gehele woning. De villa’s zijn hiermee voorbereid op de toekomst. Dat is niet alleen prettig voor het milieu, maar ook voor uw woonlasten en wooncomfort.
MEER INFORMATIE?
Wil je meer informatie of heb je vragen over het project? Bezoek dan de projectwebsite herenvannoord(punt)nl of neem contact met ons op via 0172-460 808.