De pré-sale is afgerond en wij gaan ons voorbereiden op de start verkoop.
Na de succesvolle verkoop van 8 grondgebonden woningen in fase 1 van het project Da Costa in Zevenaar gaan wij op korte termijn starten met de verkoop van van 9 appartementen in fase 2 .
Aan de rand van het centrum van Zevenaar verrijst Da Costa: een kleinschalig nieuwbouwproject waar wonen en leven op een natuurlijke manier samenvloeien.
9 Exclusieve appartementen, ontworpen met oog voor rust, ruimte en een vleugje historie. Da Costa biedt niet zomaar woningen, maar plekken met karakter. Een thuis dat ruimte laat voor eigen verhalen, nieuwe herinneringen en elke dag een beetje meer woongeluk.
In dit kleinschalige appartementencomplex met 3 woonlagen worden 9 eigentijdse appartementen van 75 m2 gerealiseerd. Hier woont u comfortabel en rustig, met uitzicht op de groene ontmoetingstuin. Elk appartement beschikt over een ruim terras of balkon waar u in alle privacy van het buitenleven geniet. De lift en privéberging zorgen voor extra gemak. Een fijne en rustige woonomgeving met alle voorzieningen binnen handbereik.
Alle appartementen worden aangeboden met een KoopStart regeling.
Wat is KoopStart? KoopStart is een regeling waarbij je een woning koopt met korting op de marktwaarde. Deze korting maakt het voor een koper mogelijk om een woning te kopen die anders misschien net buiten je bereik zou liggen. Een regeling die speciaal ontwikkeld is om koopwoningen betaalbaar te maken voor starters en doorstromers (vanuit een huurwoning). KoopStart is een initiatief van Stichting OpMaat, een onafhankelijke partij die samenwerkt met ontwikkelaars en gemeenten om verantwoorde, betaalbare koopoplossingen te realiseren.
Da Costa biedt niet zomaar woningen, maar plekken met karakter. Een thuis dat ruimte laat voor eigen verhalen, nieuwe herinneringen en elke dag een beetje meer woongeluk.
Interesse in een van de appartementen van Da Costa? Schrijf u dan alvast in zodat wij u op de hoogte kunnen houden.