
Slufterweg 1901795 KT De CocksdorpVerspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht
Verkocht
€ 398.000 k.k.
Omschrijving
Op een mooie en verrassend ruime locatie op bungalowpark Slufterhoek bevindt zich deze vrijstaande recreatiewoning op een perceel eigen grond van 921 m2. In 2013 is het huis gerenoveerd, waarbij ook de indeling is gewijzigd. Het riante perceel biedt een zee aan ruimte, rust en privacy en er is een doorkijkje over Texelse weilanden. Op 650 meter afstand is de entree naar natuurgebied De Slufter en ook is De Muy gelegen in de directe omgeving. Een perfecte uitvalsbasis voor natuurliefhebbers, rustzoekers en actieve vakantiegangers.
De eigenaar heeft de woning voor zichzelf gebruikt en niet recreatief verhuurd. Het is uiteraard mogelijk de woning toeristisch te gaan verhuren, eventueel ook in combinatie met eigen gebruik. Er is geen verhuurverplichting op het park.
Indeling: entree in hal met toegang tot de woonkamer, keuken, slaapkamers en de badkamer. De woonkamer heeft een schuifpui naar de tuin en er zijn meerdere raampartijen, wat zorgt voor een heerlijk lichtinval. Vanuit de woonkamer kijkt u richting de groene tuin; u haalt het buitenleven hier naar binnen!
De keuken (2013) is gesitueerd naast de woonkamer en is uitgevoerd in u-opstelling met spoelbak, kookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser.
De twee fijne slaapkamers hebben beide een inbouwkast. De keurige badkamer (2013) is voorzien van een douche, wastafel en vrijdragend toilet.
De zolder (met daglichttoetreding) heeft een nokhoogte van ca. 1,65m en is bereikbaar via een vaste trap. Hier kan nog extra slaapgelegenheid worden gecreëerd en er is bergruimte aanwezig.
Rondom de woning is een zeer ruime en fijne tuin en naast de woning is een terras. Met een perceel van 921 m² waant u zich hier midden in de natuur. De royale tuin biedt volop plek om te ontspannen, te luisteren naar vogels of gewoon te genieten van de zon en de rust. Een perfecte plek om de hectiek van alledag achter u te laten. De inpandige berging (met de opstelling van de cv-ketel) is buitenom bereikbaar; handig voor de opslag van uw (tuin)gereedschap. De vrijstaande houten berging heeft de eigenaar steeds gebruikt voor tuinmeubilair en het stallen van fietsen. Op het perceel is parkeergelegenheid op eigen grond.
Heeft u interesse in deze woning? Neem dan gerust contact met ons op om een bezichtiging in te plannen. De oplevering (inclusief inventaris) zal in overleg geschieden.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 398.000 kosten koper
- Status
- Verkocht
- Permanente bewoning
- Permanente bewoning is niet toegestaan
Bouw
- Soort woonhuis
- Bungalow, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1972
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 57 m²
- Overige inpandige ruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 921 m²
- Inhoud
- 270 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag en een zolder
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (2011, eigendom)
Kadastrale gegevens
- TEXEL A 3770
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 921 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in recreatiepark
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda