Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/recreatie/overberg/huis-dwarsweg-73-a3/89273879/

Dwarsweg 73-A33959 AE OverbergOverberg
€ 259.000 k.k.
Omschrijving
Een uniek vakantiepark in een schitterende omgeving met hedendaagse recreatievilla's.
Recreatiepark De Amerongse Berg is centraal gelegen in Nederland in de nabijheid van Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug. De Utrechtse Heuvelrug kenmerkt zich door zijn uitgestrekte bossen, prachtige stiltegebieden, mooie landgoederen en kastelen.
Het recreatiepark
De Amerongse Berg is een uniek vakantiepark en is dé buitenkans om te ontspannen. Lekker op het park blijven of er op uit gaan in de natuurrijke omgeving voor mooie fiets- en wandeltochten. Op het park zijn nagenoeg alle 87 luxe, traditioneel gebouwde, recreatievilla’s gerealiseerd op ruime boskavels eigen grond. Rust, ruimte en natuur lopen als een ‘groene draad’ door het park. Er worden verschillende typen buitenhuizen aangeboden die variëren in grootte (4- tot 12-persoons) en uitrustingsniveau (comfort, luxe en kinder). Alle recreatiewoningen zijn gelijkvloers. Rondom de recreatievilla’s zijn de bestaande bomen zoveel mogelijk behouden. Om de recreatiebeleving te optimaliseren is een grote vijverpartij aangelegd. Op het park is tevens een veelzijdig centrumgebouw gerealiseerd met: receptie, supermarkt, koffiecorner, indoor speelparadijs en zwembad met waterplay, jetstream en kinderbad.
Het gebruik van de recreatievilla.
De recreatiewoningen kunnen op verschillende manieren worden aangewend:
- wenst u het buitenhuis uitsluitend te gebruiken als belegging, dan verzorgt Landal GreenParks de verhuur. Dit betekent dat deze gerenommeerde organisatie alles voor u regelt. Ook zaken als beheer worden voor u verzorgd; professioneel en met verstand van zaken;
- wilt u meer van de recreatievilla genieten dan is het ook mogelijk om de villa gedeeltelijk via Landal te verhuren en gedeeltelijk zelf te gebruiken;
- wenst u de villa puur voor eigen genot en ontspanning dan behoort volledig recreatief eigen gebruik ook tot de mogelijkheden.
Over recreatievilla nr. 3, type 6-persoons Kinderwoning (6CK):
Indeling: hal/entree, separaat toilet, ruime woonkamer met open keuken, driemaal 2-persoons slaapkamer waarvan een voorzien is van badkamer 'en suite' met douche en wastafel, separate badkamer met douche, toilet, wastafel en ligbad. Van buitenaf toegankelijk: berging, meterkast. Deze woning is geheel op de kinderen afgestemd met onder meer een speciale kinderspeel-/slaapkamer met stapelbed. Mooi gelegen dichtbij alle faciliteiten. Zeer goed verhuurpark.
Aantal personen: 6-persoons
Bouwjaar: ca. 2012
Energielabel: B
Soort woning: Vrijstaand
Kavelgrootte: ca. 382 m²
Koopsom: Recreatievilla incl. inventaris: € 259.000,- k.k. Over de waarde van de inventaris (€ 10.000,-) is btw verschuldigd; deze btw dient naast voormelde koopsom te worden voldaan.
Wenst u de recreatievilla te bezichtigen?
Indien u interesse heeft in deze te koop staande recreatievilla, adviseren wij u een afspraak met ons te maken. Wij zijn 7 dagen per week telefonisch bereikbaar, te weten maandag tot en met vrijdag van 9.00 - 17.00 uur en in het weekend van 11.00 - 16.00 uur.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 259.000 kosten koper
- Status
- Beschikbaar
- Permanente bewoning
- Permanente bewoning is niet toegestaan
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2012
- Specifiek
- Gemeubileerd
- Soort dak
- Lessenaardak bedekt met metaal
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 90 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Perceel
- 382 m²
- Inhoud
- 285 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 inloopdouches, 2 wastafels, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- AMERONGEN B 627
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 382 m²
Buitenruimte
- Ligging
- In bosrijke omgeving en in recreatiepark
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
- Isolatie
- Dakisolatie en muurisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Foto's 44
© 2001-2025 funda











































