
Zuidlaarderweg 37-V599482 TV TynaarloVerspreide huizen Tynaarlo
€ 155.000 k.k.
Omschrijving
Kom tot rust in de waterrijke omgeving van Villapark Akenveen! Het park ligt midden in Nationaal Park Drentsche Aa: een prachtig beek- en esdorpenlandschap in de kop van Drenthe. Het is een gebied vol historie, oude veenmeren, gezellige winkeldorpen en volop ruimte voor lange wandelingen en de mooiste fietstochten. In de uitgestrekte natuurgebieden komt u bijzondere flora en fauna tegen zoals prachtig bloeiende heidevelden, wilde orchideeën, spelende otters en rondzwevende zeearenden. Villapark Akenveen is uitermate geschikt voor watersportliefhebbers: op het park zelf kunt u duiken en vissen, terwijl het nabijgelegen Zuidlaardermeer in trek is bij zeilers en surfers. Het is, kortom, ideaal voor iedereen die graag in de natuur, op of bij het water vakantie viert!
Het park heeft diverse typen vakantieverblijven, waaronder deze verzorgde vierpersoons vakantiewoning in landelijke stijl. Het is een praktische woning, met een charmante uitstraling die goed past bij de omgeving. Het ruime perceel, omringd met meidoornhagen, nodigt uit om te genieten van het buitenleven en brengt dankzij het slimme beplantingsplan veel privacy. Sierlijke grassen en diverse soorten rozen en vaste planten zorgen het hele jaar door voor kleur en beweging in de tuin. De mooie amberboom en zwarte els bij de oprit, geven het bovendien een herkenbare, persoonlijke uitstraling. Voor kinderen is de achter het perceel gelegen speeltuin perfect. Ze rennen er zó naar toe! Het zonnige terras betrekt u makkelijk bij de woning dankzij de aluminium schuifpui.
Binnen is de woning comfortabel en praktisch afgewerkt met solide en goed te onderhouden materialen. Handig, want zo blijft er meer tijd over om te genieten. De keuken en inbouwapparatuur zijn recent vervangen dus daar heeft u helemaal geen omkijken naar! De indeling is ook prettig: De L-vormige woonkamer met open keuken biedt volop bewegingsvrijheid, maar tegelijkertijd een knusse zithoek. De badkamer en het toilet liggen in de hal en zijn van elkaar gescheiden. Op de verdieping, tussen de twee ruime slaapkamers, vindt u een tweede toilet met wastafel. De woning heeft bovendien een aangebouwde berging waar u de cv-installatie en aansluitingen voor uw witgoed vindt. Daarnaast is er nog voldoende ruimte voor eventuele fietsen en gereedschappen.
Zoals gezegd is Villapark Akenveen zeer geschikt voor watersportliefhebbers. Er is een grote visvijver waar hengelaars zich urenlang kunnen vermaken. Net zo bijzonder is het heldere veenmeer waar beginnende én gevorderde duikers kunnen oefenen bij de oefenplateaus. Er zitten onder andere mosselen, zoetwaterkreeften en diverse vissoorten in het meer. Bij de duikschool en -winkel kunt u een oefenles boeken en alle benodigdheden huren of aanschaffen. Bij het recreatiestrandje kunt u lekker genieten van de zon en zwemmen in het water. Maar het park heeft nog meer unieke faciliteiten. Voor kinderen is er naast het restaurant een indoorspeeltuin. En verspreid over het park zijn er veel buitenspeelplekken. Er is een zogenoemd Spijkerdorp, waar ze samen met anderen hutten kunnen bouwen. Jonge dierenliefhebbers zullen niet weg te slaan zijn bij de dieren van de dierenweide en voor iedereen die graag een balletje slaat zijn er zowel een midgetgolfbaan als boerengolf beschikbaar.
Het is duidelijk: deze vakantiewoning is een heerlijk tweede thuis in een unieke omgeving waar iedere dag weer iets nieuws valt te ontdekken!
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 155.000 kosten koper
- Status
- Beschikbaar
- Permanente bewoning
- Permanente bewoning is niet toegestaan
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2001
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 67 m²
- Overige inpandige ruimte
- 4 m²
- Perceel
- 696 m²
- Inhoud
- 217 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie
Energie
- Energielabel
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- AWB (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- TYNAARLO W 1725
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 696 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, vrij uitzicht en in recreatiepark
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 330 m² (22,00 meter diep en 15,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda