This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/89325544/

Description
Modern appartement met eigen parkeerplaats en zeer centrale ligging aan de Serenadelaan 111 in Barendrecht!
Dit appartement biedt een fijne combinatie van licht en ruimte. Het appartement is voorzien van twee slaapkamers, een ruime woonkamer, badkamer met apart toilet, eigen berging en privé parkeerplek in de parkeergarage. Dankzij de grote ramen en serre is er een overvloed aan natuurlijk licht, wat zorgt voor een prettige sfeer. De woning is gelegen op de 2e etage, telt circa 100m2 woonoppervlak en beschikt over energielabel B!
De woning is gelegen in de geliefde wijk Nieuweland, op fietsafstand van het gezellige centrum van Barendrecht. In deze rustige wijk zijn alle nodige voorzieningen goed bereikbaar en dankzij de nabijheid van diverse uitvalswegen ben je zo op de weg (A15/A29). Kortom, een perfect appartement voor als je opzoek bent naar een comfortabel en centraal gelegen woning in Barendrecht!
Nu al enthousiast? Meld je dan aan voor een vrijblijvende bezichtiging bij dit prachtige appartement!
INDELING VAN DE WONING
BEGANE GROND
Aankomst bij het verzorgde complex gelegen aan een rustige, voor doorgaand verkeer afgesloten straat. Entree via de gesloten portiek met brievenbussen, intercom, trappenhuis en lift.
Parkeren kan op de eigen parkeerplaats gelegen in de parkeergarage. Hier bevinden zich tevens de bergingen.
TWEEDE VERDIEPING
Binnenkomst in de hal van de woning met toegang tot de verschillende vertrekken. In de hal treft u het aparte toilet met fonteintje en een opbergkast.
De woonkamer kenmerkt zich door de grote raampartijen en de open serre, welke zorgen voor veel natuurlijk lichtinval. Hier heerst een ruimtelijk gevoel en de woonkamer is gemakkelijk in te delen naar wens. Het gehele appartement is voorzien van vliesbehang.
De half open keuken in L-vormige opstelling (2020) is van alle gemakken voorzien; een wasbak, combi-oven, inductie kookplaat met afzuigkap, vaatwasser, koelkast, vriezer en ingebouwde spots.
De ramen van de woonkamer en keuken zijn voorzien van screens. De serre is voorzien van buitenzonwering. Allen elektrisch bedienbaar.
Slaapkamer 1 heeft een afmeting van 4,98m x 3,21m.
Slaapkamer 2 heeft een afmeting van 3,62mx 2,10m.
De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel met extra opbergruimte en ruimte voor de wasmachine en droger.
BIJZONDERHEDEN:
- Woonoppervlakte 100m2;
- Bouwjaar 1997;
- Energielabel B;
- Eigen parkeerplaats;
- Berging;
- 2 Slaapkamers;
- Serre;
- Cv-Ketel 2024;
- Actieve VvE met een bijdrage van € 273,05 p/m
- Oplevering in overleg.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,500
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 273.05 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 251 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, and sliding door
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline NXT CW 4 (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- BARENDRECHT B 4954
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- BARENDRECHT B 4954
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 273.05 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 49
© 2001-2026 funda
















































