This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/huur/alkmaar/appartement-langestraat-105-b/43056660/

Description
Royaal 2-kamerappartement in de binnenstad!!
In het gezellige centrum van Alkmaar ligt dit ruime 2-kamerappartement van 74m² aan de bekende Langestraat.
Alle winkels, restaurants, het theater, het openbaar vervoer en NS-station is binnen loopafstand.
Indeling:
Centrale entree en trappenhuis; entree, ruime woonkamer met veel lichtinval en mooi uitzicht over de Langestraat. De open keuken is voorzien van een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap en een vaatwasser. De royale slaapkamer (5.26m x 4.84m) aan de achterzijde heeft een verhoogd blok rechtsachter. De betegelde badkamer is voorzien van een douche, toilet, wastafel en wasmachineaansluiting, en er is een aparte CV-ruimte.
Het appartement is per direct beschikbaar voor onbepaalde tijd met een minimale huurperiode van 2 jaar.
Huurprijs: € 1.080,-- per maand
Servicekosten: € 20,-- per maand
Totale huurprijs: € 1.100,-- exclusief gas, water, elektra en gemeentelijke belastingen.
Bijzonderheden:
- Huurprijs € 1.080,- per maand;
- Beschikbaar per direct;
- Inkomenseis: het bruto maandinkomen dient minimaal 3,5 maal de bruto maandhuur te zijn;
- Waarborgsom: 2 maanden kale huur;
- Eenmalige mutatiekosten van € 250,-- die huurder aan verhuurder dient te betalen;
- Onbepaalde tijd, met minimum huurtermijn van 2 jaar;
- Geen woningdelers;
- Huisdieren zijn niet toegestaan.
- Appartement wordt met vloer opgeleverd, en in de keuken met een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasser, maar zonder verdere keukenapparatuur;
Features
Transfer of ownership
- Last rental price
- € 1,080 per month (service charges unknown)
- Deposit
- € 2,160 one-off
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 74 m²
- Other space inside the building
- 2 m²
- Volume in cubic meters
- 190 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- CH boiler
- Remeha Quinta ( combination boiler from 2005, in ownership)
Exterior space
- Location
- In centre
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
© 2001-2026 funda