
Description
Licht 3-kamerappartement gelegen op de tweede etage, op een uitstekende en centrale locatie in Amsterdam. Dankzij de hoekligging en de grote raampartijen beschikt de woning over een prettige hoeveelheid natuurlijk licht.
INDELING
Via de centrale hal zijn alle vertrekken van het appartement bereikbaar. De ruime woonkamer is dankzij de hoekligging en grote raampartijen heerlijk licht en biedt een fijne leefruimte. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur.
Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers. De badkamer is compleet ingericht met een ligbad, aparte douche, toilet en wastafelmeubel. Tevens is hier ruimte aanwezig voor een wasmachine en droger.
LOCATIE
Het appartement is gelegen aan het Borssenburgplein, op een rustige maar zeer centrale locatie in Amsterdam. De woning bevindt zich in een rustige straat, tussen de levendige Amstelkade en de Vechtstraat.
Voor de dagelijkse boodschappen en diverse winkels ligt de Rijnstraat op loopafstand. Ook de populaire De Pijp is gemakkelijk bereikbaar. In de directe omgeving bevinden zich diverse cafés en restaurants en het Martin Luther Kingpark ligt letterlijk om de hoek.
BEREIKBAARHEID
De woning is uitstekend bereikbaar, zowel met de auto als met het openbaar vervoer. Via de S110 zijn de A2 en A10 snel bereikbaar. Diverse tram- en bushaltes bevinden zich op korte loopafstand.
Daarnaast zijn onder andere de Zuidas, het Amstelstation en de RAI eenvoudig per fiets te bereiken. Ook het centrum van Amsterdam bevindt zich op korte afstand.
BIJZONDERHEDEN
- Per direct beschikbaar;
- Semi-gemeubileerd appartement;
- Zeer centrale en gewilde locatie;
Interesse in deze woning? Neem dan per e-mail contact op met ons kantoor voor het maken van een bezichtigingsafspraak.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Rental price
- € 2,850 per month (no service charges)
- Deposit
- € 5,700 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1906-1930
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- Volume in cubic meters
- 200 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Bidet, shower, double sink, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Not available
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
© 2001-2026 funda