This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/huur/amsterdam/appartement-javakade-552/17281802/

Description
Te huur: 4-kamer appartement met prachtige uitzicht op het water
Wonen op een toplocatie aan het water, vlakbij het centrum van Amsterdam. Deze appartementen en maisonnettes liggen op het Java-eiland, een unieke woonomgeving met spraakmakende architectuur. Winkels, restaurants en musea liggen op fietsafstand. Via de Piet Heintunnel is de A10 snel bereikbaar.
Vrij uitzicht en volop licht
Aan de Javakade zijn allerlei twee-, drie-, vier- of vijfkamerappartementen, maisonnettes en groepswoningen te huur. Lichte woningen met een mooi, vrij uitzicht over het water en een zonnig balkon. Qua grootte en indeling variëren de woningen sterk. Wel zijn alle woningen standaard voorzien van een fijne keuken. De badkamer bestaat uit een douche en wastafel. Sommige appartementen hebben een uitgebreidere badkamer met ligbad en tweede toilet.
Parkeren in het souterrain
Deze 91 woningen, ontworpen door de architecten Sjoerd Soeters, Rudy Uytenhaak, Cruz/Ortiz en Kees Christiaanse, liggen verspreid over vijf kadegebouwen. Vijflaagse woonblokken met een eigen centrale entree, lift en trappenhuis. Het gebouw op de hoek van de Javakade en de Lamongracht bevat zes kleine groepswoningen met een gemeenschappelijke ruimte. In het souterrain van de woongebouwen, te bereiken met de lift, is de parkeergarage te vinden. Bewoners kunnen hier een parkeerplaats huren. Ook aan de kade is voldoende parkeerruimte.
Het beste van Amsterdam op fietsafstand
Het Java-eiland is onderdeel van het Oostelijk Havengebied, dat verder bestaat uit Borneo, KNSM-eiland, Sporenburg en de Rietlanden. De bekende architect Sjoerd Soeters maakte het stedenbouwkundig ontwerp voor het Java-eiland. In zijn ambitie om een sfeer te creëren waar mensen zich prettig voelen is hij geslaagd. Java-eiland is uitgegroeid tot een zeer geliefde woonwijk, met een rijke mix aan bouwstijlen. De centrale ligging is ideaal. Aan de Oostelijke Handelskade, op zes minuten fietsafstand, ligt winkelcentrum Brazilië. Hier zijn supermarkten, banken, een stomerij, kapper, bakker, slager en allerlei andere winkels gevestigd. Het centrum van Amsterdam en het Centraal Station zijn met de fiets, met tram 10 of bus 48 binnen vijf minuten bereikbaar. De ringweg A10 is snel bereikbaar via de Piet Heintunnel.
Indeling
Entree met een ruime hal, badkamer met ligbad, wastafel en separaat toilet, drie ruime slaapkamers (circa 26 m2, 15 m2 en 15m2) met veel raampartijen, woonkamer met open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur (o.a. gaskookplaat, oven, vaatwasser, koelkast en afzuigkap). Dit appartement heeft ook een buitenruimte in de vorm van een balkon.
Inkomensnorm
Om in aanmerking te komen voor deze woning dient u te voldoen aan de inkomensnorm. Voor 1 persoon geldt een inkomensnorm van circa 45 maal de kale huurprijs en voor 2 personen gezamenlijke jaarinkomen van circa 70 maal de kale huurprijs bruto per jaar.
Getoonde afbeeldingen zijn ter impressie.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available on 9/1/2026
- Rental price
- € 2,136 per month (service charges unknown)
- Deposit
- None
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (open shared street entrancet)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- Volume in cubic meters
- 268 m³
Layout
- Number of rooms
- 1 room (1 bedroom)
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Not available
© 2001-2026 funda