This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/huur/den-haag/appartement-deimanstraat-356/43376065/

Description
Keurig 3-kamer appartement op de 2e verdieping met dubbelglas, CV, 2 (slaap-)kamers, keuken met inbouwapparatuur, toilet/douche combinatie, woonkamer. Energielabel B.
Gelegen in de wijk Laakkwartier, in de nabijheid van het Park den Burg en de Haagse Hogeschool.
*HUURVOORWAARDEN*
- Beschikbaar voor maximaal 2 personen zijnde een stel. Geen samenwonende vrienden, vriendinnen en/of studenten.
- Geen huisdieren toegestaan.
- Huurprijs € 994,64 p/mnd
- Waarborgsom: € 1989,00
- U huurt deze woning exclusief elektriciteit, gas, water en tv kabel.
- Huurcontract voor onbepaalde tijd.
- Huurkandidaten dienen een aantoonbaar vast maandelijks netto inkomen te kunnen overleggen van minimaal € 3.000,- netto.
- Beschikbaar per 1 april 2026
- Er is een huisvestingsvergunning van de Gemeente Den Haag nodig.
Voorwaarden gemeente Den Haag voor het verkrijgen van een huisvestingsvergunning:
U bent 18 jaar of ouder.
U heeft de Nederlandse nationaliteit, een geldig paspoort van de Europese Unie (EU), plus Liechtenstein, Noorwegen en IJsland, of een geldige verblijfsvergunning.
De woning heeft minimaal 12 vierkante meter gebruiksoppervlakte per persoon.
Gaat u er alleen wonen? Dan is uw belastbaar jaarinkomen maximaal € 70.149 per jaar.
Bestaat uw huishouden uit 2 of meer personen? Dan is het belastbaar jaarinkomen maximaal € 93.531 per jaar.
*INDELING*
Portiektrap naar 1e verdieping;
Entree;
Binnentrap naar 2e verdieping;
Overloop die toegang biedt tot de woonkamer, achterkamer, achterzij-kamer, voorzij-kamer, toilet/douchecombinatie en keuken.
*AFMETINGEN*
Woonkamer ca. 8.87m x 3.34m met openslaande deuren naar balkon:
Achterzij(slaap-)kamer ca. 3,4m x 1.86m;
Voorzij(slaap-)kamer ca.3.84m x 2.67m;
Totlet /douchecombinatie ca. 1.0m x 2.67m;
Keuken ca. 1.78m x 3.42m v.v. inbouw vaatwasmachine, kookplaat en koelkast met vriesvak.
*LOCATIE*
Op steenworp afstand van de Herenstraat in Rijswijk met diverse winkels, cafés en restaurants.
Gunstige ligging ten opzichte van snelwegen (A12, A4 of de Noordelijke Randweg) en het openbaar vervoer (bus 23, tram 1, 16, 15 en 17).
Voorzieningen:
- Keuken met inbouwapparatuur
- Rondom dubbel glas
- Laminaat door de hele woning.
- CV installatie
- Energielabel B.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatie.
Features
Transfer of ownership
- Last rental price
- € 994 per month (no service charges)
- Deposit
- € 1,988 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Rented
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1923
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 185 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
© 2001-2026 funda