
Description
Interesse in deze woning? Stuur ons een bericht via het contactformulier, wij nemen per e-mail contact op.
Wonen in het hart van Den Haag
Gezellige stad, levendige straten, indrukwekkende historie – dit elegante appartement aan de Lange Houtstraat 15-A2 biedt het allemaal. Hier geniet je van karakteristiek wonen met een moderne twist, middenin het kloppend hart van Den Haag. Wie droomt er niet van zo’n toplocatie?
Monumentale charme en historie
Dit bovenhuis is gelegen in een prachtig rijksmonument, met een geschiedenis die teruggaat tot 1800. Het statige pand ademt nog altijd de sfeer van weleer, maar is van alle gemakken van nu voorzien. Grote ramen geven het appartement een lichte en open uitstraling, terwijl authentieke details zorgen voor een warme uitstraling zodra je binnenstapt.
Ruimte, licht en comfort
Met een ruime woonkamer heb je hier plek genoeg voor gezellige avonden met vrienden, familiemiddagen of gewoon heerlijk relaxen met een goed boek. De strakke afwerking gecombineerd met de hoge plafonds creëren een gevoel van vrijheid; zeg nou zelf, daar word je toch blij van?
De twee slaapkamers bieden volop mogelijkheden: een werkplek aan huis, logeerkamer voor gasten, of misschien gewoon extra plek voor jezelf. Niet te vergeten, de badkamer, waar je dankzij de fijne ruimte zonder moeite je eigen wellnessmoment inlast!
(Let op: op de tekening zijn vier slaapkamers te zien, aan de voorkant is de muur weggehaald en hier is één grote ruimte van gemaakt).
Centraler kun je bijna niet wonen
Stel je eens voor: wakker worden in een rustige straat die ligt tussen alle hotspots van Den Haag. Binnen enkele minuten sta je op het Plein, wandel je naar het Binnenhof of geniet je van schaamteloos shoppen in de gezellige winkelstraten. Restaurants, musea en theaters alles ligt om de hoek. Je loopt zo naar het openbaar vervoer en voor wie met de fiets of auto gaat, bereikbaarheid is absoluut geen uitdaging hier.
Perfect voor starters én werkenden
Dit appartement is uitermate geschikt voor starters, young professionals of werkenden die houden van het stadsleven én veel waarde hechten aan karakter in hun woning. Liefde voor historie? Check. Zin in comfort? Dubbelcheck. Geen moeite met traplopen? Mooi, want als bovenwoning krijg je er niet alleen een prachtig uitzicht bij, maar ook net dat beetje extra privacy.
Een kans die je niet mag laten lopen
Of je nu op zoek bent naar je eerste eigen plek, een fijne basis in de stad of juist dat unieke appartement met een verhaal, de Lange Houtstraat 15-A2 heeft het allemaal. Hou je van sfeer, zoek je gemak en wil je wonen in een van de leukste stukken van Den Haag? Pak dan nu je kans!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Rental price
- € 1,600 per month (no service charges)
- Deposit
- € 3,200 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Under option
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1800
- Specific
- Monumental building
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 159 m²
- Volume in cubic meters
- 413 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Not available
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
© 2001-2026 funda