
Description
Studentenkamers. 2 studentenkamers gelegen in het Bezuidenhout nabij station Laan van Nieuw Oost- Indië en op loopafstand van de Theresiastraat (winkelstraat). Op fietsafstand van strand, zee, duinen en het centrum van Den Haag. Nabij uitvalswegen. Huurcontract voor bepaalde tijd maximaal 2 jaar. Deze kan afgesloten worden voor personen die voor hun studie tijdelijk in een andere gemeente binnen Nederland willen wonen of afkomstig zijn uit het buitenland en in Nederland gaan studeren.
Voor 2 personen met ieder een afzonderlijk huurcontract.
.
Studentenkamers. 2 studentenkamers. gelegen op de 2e etage met ruime keuken, ruime badkamer en toilet.
Indeling:
Open portiek,
Entree op de 1e etage, plaats voor fietsen;
Trap naar 2e etage;
Ruime overloop;
Voorkamer ca. 4.50 m x 3,20m;
Achterkamer ca. 4.50 m x 3,20m;
Keuken ca. 3,00 m x 3,20m;
Apart toilet;
Badkamer ca. 2,05m x 3,10m met vaste wastafel, ligbad, aparte douche en aansluiting wasmachine;
Ruime voorzijkamer ca. 4,15m x 2,75m.
Huurvoorwaarden:
Deze woning is beschikbaar voor 2 personen. Ideaal voor een studerend stel. Huurcontract voor bepaalde tijd maximaal 2 jaar. Deze kan afgesloten worden voor personen die voor hun studie tijdelijk in een andere gemeente binnen Nederland willen wonen of afkomstig zijn uit het buitenland en in Nederland gaan studeren. Voor 2 personen met ieder een afzonderlijk huurcontract.
Huurprijs: 1.080 p/mnd. (€ 540,00 per persoon)
Exclusief water, elektra en gas. Voor gas, elektra en water heeft de woning eigen meters. Exclusief TV en internet.
Waarborgsom 2 x de maandhuur.
Huurkandidaten dienen een aantoonbaar vast maandelijks inkomen of borgstelling te kunnen overleggen welke in een gezonde verhouding staat tot de huurprijs.
Energielabel F.
Beschikbaar 1 juni 2025
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Last rental price
- € 1,080 per month (no service charges)
- Deposit
- € 2,160 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Rented
Construction
- Type apartment
- Student room (apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1923
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 57 m²
- Volume in cubic meters
- 175 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and bath
- Number of stories
- 3 stories
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2015
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking
© 2001-2026 funda