This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/huur/goor/appartement-grotestraat-149-17/44454742/

Description
TE HUUR - PER DIRECT
In het centrum van Goor rustig gelegen modern 2-kamerappartement op de 2e verdieping met berging op de begane grond en een eigen parkeerplaats.
Indeling:
Entree/hal met meterkast, cv-/wasruimte, slaapkamer, badkamer, apart toilet, inpandige berging/werkkamer, woonkamer met open keuken.
Omgeving en voorzieningen:
De appartementen zijn gelegen in het gezellige centrum van Goor. Daarnaast zijn de supermarkten Albert Heijn, Aldi en Lidl op loopafstand bereikbaar. Er is een openbare middelbare school, De Waerdenborch, en verder is er een ruime keuze uit basisonderwijs. In Goor bevindt zich ook het gemeentehuis voor de gehele Gemeente Hof van Twente. Het station is op loopafstand gelegen.
Bereikbaarheid:
Een goed wegennetwerk en openbaar vervoer maken Goor gemakkelijk bereikbaar. Binnen enkele minuten bent u bij de autosnelwegen A1 richting Apeldoorn en Duitsland. Tevens ligt station Goor op loopafstand waarvandaan er verschillende buslijnen naar Hengelo en omstreken en sprinters (trein) richting Zutphen en Hengelo vertrekken.
Overige bijzonderheden:
- Woonoppervlakte van ca. 77m²;
- Huurprijs is excl. gas/water/elektra;
- Servicekosten € 69,50 per maand;
- Borg 2 maanden huur;
- Inkomensnorm van 3,5 x het huurbedrag (bruto inkomen per maand), partner wordt voor de helft meegerekend;
- Huurder wordt gescreend. Hiervoor worden recente inkomensspecificaties opgevraagd;
- Verhuur vindt enkel plaats na goedkeuring verhuurder/eigenaar.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available on 6/1/2026
- Rental price
- € 974 per month (excluding service charges à 69.5 per month)
- Deposit
- € 1,948 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 77 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 205 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking on private property, public parking and resident's parking permits
© 2001-2026 funda