
Description
PUUR* en uniek wonen aan één van de mooiste grachten van Haarlem: een volledig en zeer hoogwaardig gerenoveerd appartement aan de voorzijde met prachtig uitzicht over de Nieuwe Gracht, in het voormalige Bisschoppelijk Paleis uit 1725. Het appartement is zo te betrekken en heeft vele authentieke details en is voorzien van alle moderne apparatuur, zoals een lift. De unieke breedte van het appartement met uitzicht over de gracht en de zeer smaakvolle, luxe vormgeving maken het tot een geweldige woonervaring.
Indeling
Entree op de tweede verdieping. Trap naar de derde verdieping. De derde verdieping is tevens te bereiken middels een lift die rechtstreeks in de hal van het appartement komt. De ruime en lichte woonkamer met open keuken ligt aan de rechterzijde en heeft prachtige houten balken, vele raampartijen en door de hoge plafonds veel allure. De fraaie open keuken met kookeiland is voorzien van alle luxe inbouwapparatuur. Aan de linkerzijde de master bedroom. Deze bestaat uit een ruim slaapvertrek met vele inbouwkasten en een bijzonder luxe badkamer en suite. In de badkamer bevindt zich een ruime inloopdouche en een dubbele wastafel.
Naast de master bedroom heeft het appartement nog een tweede slaapkamer van goed formaat en een tweede badkamer voorzien van een ligbad, dubbele wastafel en een ruime inloopdouche. Verder een gasten wc en een vlizotrap naar een vliering.
Locatie
De ligging is fantastisch: rustig en zeer centraal, op een locatie aan de prachtige nieuwe gracht, welke een belangrijk deel uitmaakt van de historische binnenstad van Haarlem. In enkele minuten loop je naar al het leuks wat de stad te bieden heeft zoals de Grote Markt alle gezellige restaurants en terrassen rond de Bavo, maar ook cultuur zoals het Frans Hals Museum, Teylers, PHIL etc. Binnen 2 minuten loop je naar Haarlem CS en ook de uitvalswegen richting de A9 zijn snel bereikbaar. En met 30 minuten fietsen door de prachtige duinen sta je op het strand van Bloemendaal aan Zee.
Bijzonderheden:
* Huurprijs: €4.350,-
* Waarborgsom: €8.700,-
* Rijksmonument in het voormalige Bisschoppelijk Paleis / voormalig patriciërshuis
* Gestoffeerd en inclusief verlichting
* Woonoppervlakte: 147 m²
* Bouwjaar: 1725
* Zeer hoogwaardig gerenoveerd
* Volledig voorzien van vloerverwarming en airconditioning
* Oplevering 20 oktober
* Eigen parkeerplaats tegen meerprijs leverbaar
* Gemeenschappelijke tuin
Zie voor de maatvoering en indeling de plattegronden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Rental price
- € 4,350 per month (excluding service charges à 100 per month)
- Deposit
- € 8,700 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Available
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 149 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 596 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 2 washstands, and bath
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Elevator and mechanical ventilation
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Heating
- Complete floor heating
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront and in centre
- Garden
- Back garden
© 2001-2026 funda