This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/huur/haarlem/appartement-nieuwe-gracht-80-b/17289457/

Description
PUUR* en uniek wonen aan één van de mooiste grachten van Haarlem: een volledig en zeer hoogwaardig gerenoveerd appartement aan de voorzijde met prachtig uitzicht over de Nieuwe Gracht, in het voormalige Bisschoppelijk Paleis uit 1725. Het appartement is zo te betrekken en heeft vele authentieke details en is voorzien van alle moderne apparatuur, zoals een lift. De unieke breedte van het appartement met uitzicht over de gracht en de zeer smaakvolle, luxe vormgeving maken het tot een geweldige woonervaring.
Indeling:
Centrale hal met lift die uitkomt(ook per trap bereikbaar) in het appartement via de hal in de woning zijn de ruimten bereikbaar. Ruime woonkamer met mooi uitzicht over de gracht en het oude Haarlem. Met de ramen open op een mooie dag zit je heerlijk in de zon. Luxe keuken(woonkeuken) voorzien diverse inbouwapparatuur(vaatwasser ijs/vrieskast, oven etc.
Studeer/bibliotheekkamer met klein balkon.
De masterbedroom met inloopkast mogelijkheid achter de muur bij het bed aansluitend de badkamer met extra toilet.
Logeerkamer voorzien van eigen badkamer met toilet.
Privéparkeerplek aan de achterzijde(Parklaan) die is afgesloten.
Pluspunten
* Rijksmonument in het voormalige Bisschoppelijk Paleis
* Woonoppervlakte: 172 m²
* Bouwjaar: 1725
* Oplevering in overleg
* Huisdieren zijn niet toegestaan
Locatie
De ligging is fantastisch: rustig en zeer centraal, op een locatie aan de prachtige nieuwe gracht, welke een belangrijk deel uitmaakt van de historische binnenstad van Haarlem. In enkele minuten loop je naar al het leuks wat de stad te bieden heeft zoals de Grote Markt alle gezellige restaurants en terrassen rond de Bavo, maar ook cultuur zoals het Frans Hals Museum, Teylers, PHIL etc. Binnen 2 minuten loop je naar Haarlem CS en ook de uitvalswegen richting de A9 zijn snel bereikbaar. En met 30 minuten fietsen door de prachtige duinen sta je op het strand van Bloemendaal aan Zee.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Rental price
- € 4,300 per month (no service charges)
- Deposit
- € 8,600 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Available
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Type apartment
- Mezzanine (apartment)
- Building type
- Resale property
- Specific
- Monumental building
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 172 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 924 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 double sinks, 2 walk-in showers, and 2 toilets
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Not available
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, in centre and unobstructed view
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 8 m² (2.00 metre deep and 4.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
© 2001-2026 funda