
Description
Het appartement Jo Hansenstraat 402 is gelegen op de vierde en vijfde verdieping en heeft een totale oppervlakte van ca. 76 m2. Het appartement heeft een lichte woonkamer, een (half)open keuken en twee slaapkamers. De keuken is voorzien van een spoelbak, kookplaat en afzuigkap. De badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Het appartement heeft naast een berging in de woning ook nog een eigen berging in de parkeerkelder.
Speciaal voor bewoners van het Ursula complex is het ook mogelijk om een eigen parkeerplaats te huren in de parkeergarage. Vanuit hier zijn ook alle woonlagen per lift bereikbaar.
Jo Hansenstraat 402, vierde en vijfde verdieping, driekamerappartement:
Huurprijs € 781,- per maand
Servicekosten € 60,00 per maand
Gebruikersoppervlak circa 76 m2
Waarborgsom 2x de maandhuur
Ruime woonkamer met (half)open keuken met hoekopstelling
Twee (slaap-)kamers
Badkamer met wastafel en douche
Balkon of loggia
Inpandige berging
Berging in parkeerkelder
Optioneel huur van een privé parkeerplaats € 73,- per maand
Service
Voor het gemak en comfort van alle bewoners is er een huismeester in het complex aanwezig. Hij let er op dat alles in het complex netjes schoon en veilig blijft en is uw vaste aanspreekpunt voor uw vragen of opmerkingen over het Ursula complex of uw woonomgeving.
Er een handige pick-up point ingericht in het complex voor de bezorging van post en pakketten. Tevens is er een aparte wasruimte ingericht met verschillende wasmachines voor het wassen van kleding.
Of u van al deze service veel gebruik maakt of niet, u heeft de service wel altijd bij de hand. Een prettige gedachte!
Het Ursula complex
Een riant gebouw gelegen in het centrum van Roermond, tussen de Voogdijstraat, de Godsweerderstraat, de Begijnhofstraat, de Jo Hansenstraat en de Dionysiusstraat, op de locatie van het voormalige klooster van de Zusters Ursulinen en het St. Ursula Lyceum.
De unieke plek midden in het centrum maakt dat er veel voorzieningen van uiteenlopend karakter in de directe nabijheid te vinden zijn, zoals het sfeervolle winkelcentrum in de oude stadskern en diverse recreatieve faciliteiten. Ook meerdere bushaltes en het NS-station liggen op loopafstand. Autobezitters kunnen een parkeerplaats huren en hun auto parkeren in de inpandige garage met ruim 340 parkeerplaatsen.
Naast de perfecte locatie beschikt het complex ook over een enorme binnentuin voorzien van een prachtig tuinaanlegging waar u lekker kunt genieten van de rust. De binnenplaats is voorzien van verschillende fietsenstallingen.
Features
Transfer of ownership
- Last rental price
- € 781 per month (service charges unknown)
- Deposit
- € 1,562 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Rented
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- Volume in cubic meters
- 190 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 5th floor
Energy
- Energy label
- B
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
Photos 4
© 2001-2025 funda



