This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/huur/rotterdam/appartement-westzeedijk-78-e/80825402/

Description
City lovers opgelet! Deze stadsparel in hartje centrum van Rotterdam is nu beschikbaar. Wil jij wonen in een luxe appartement met een dakterras van maar liefst 19m2? Dan is dit zeer fraaie, compleet gerenoveerde, twee kamer appartement op de bovenste woonlaag echt iets voor jou!
Dit schitterende gebouw is een monumentaal pand uit het jaar 1890 en ligt in het centrum van Rotterdam in het Scheepvaartkwartier. Hier woon je exclusief in het maritieme gedeelte van de stad waar je de historische sfeer nog volop kunt proeven. Verder is hier ook op cultureel gebied van alles te beleven zoals het Wereldmuseum, Museum Boijmans, de Kunsthal, de Euromast en Het Park waar je heerlijk kunt ontspannen. Op loopafstand bevindt zich de Witte de Withstraat. Een gezellige straat met diverse restaurants en leuke cafés waar je terecht kunt voor een heerlijk avondje uit. Daarnaast zijn lokale supermarkten (AH) en winkels in de directe omgeving. Het appartement ligt op ca. 10 minuten fietsafstand van Centraal Station, is goed bereikbaar met de auto, het openbaar vervoer (tram en bus), fiets en de watertaxi.
Dit moderne appartement is opgeleverd conform de woonwensen van nu met hoogwaardige materialen. De woning is voorzien van een keuken met apparatuur, badkamer, toilet, combi ketel met radiatoren, elektra- en waterleidingen. Tevens is het appartement rondom voorzien van kunststof kozijnen met dubbelglas.
Indeling: gezamenlijke entree op de begane grond.
Bovenste woonlaag:
– Overloop met toegang tot het toilet met vaste wastafel, badkamer, woonkamer en slaapkamer.
– Riante woonkamer (ca. 6,80 x 6,10/5,50m) met open keuken en toegang tot het cv/washok en dakterras.
– Keuken met wit keukenblok, houtkleurig aanrechtblad, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser en vijf kasten met apparatuur als koelkast, vriezer en een heteluchtoven.
– Luxe wit/grijs betegelde badkamer (ca. 3,00/1,80m x 1,70/1,00m) die beschikt over een ligbad met douchegarnituur, (regen)douche, badmeubel en radiator.
– Slaapkamer (ca. 6,70 x 3,10m)
– Dakterras (ca. 7,30 x 2,60m)
Bijzonderheden:
– Direct te betrekken
– Luxe materialen
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Rental price
- € 1,349 per month (no service charges)
- Deposit
- € 2,698 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Available
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 78 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- Volume in cubic meters
- 214 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combination boiler
Exterior space
- Location
- In centre
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
© 2001-2026 funda