This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/huur/terneuzen/appartement-arsenaalplein-3/43280630/

Description
Fraai gelegen 2-kamerappartement in het centrum van Terneuzen. Op loopafstand van dagelijkse voorzieningen en de Westerscheldeboulevard.
Indeling complex:
Centrale entree met videofoon, brievenbussen en toegang naar gezamenlijke fietsenberging. Het appartement bevindt zich op de begane grond.
Indeling appartement:
Hal met meterkast en toilet met fontein. Vanuit de hal is de woonkamer en de ruime berging te bereiken. In de berging bevindt zich de warmwater boiler (120 liter) en de aansluitingen voor de wasmachine.
Vervolgens kom je in de ruime woonkamer met open keuken. De keuken beschikt over o.a.;
- Inductiekookplaat
- Afzuigkap
- Koelkast
- Combi-magnetron
- Vaatwasser
Vanuit de woonkamer is de ruime slaapkamer te bereiken. Aangrenzend is de betegelde badkamer. Deze is voorzien van wastafel met meubel en inloopdouche.
Terras
Ruim terras grenzend aan en met uitzicht op het Arsenaalplein.
Bijzonderheden;
- Gemeenschappelijke fietsenberging
- Voorschot elektra en water EUR 100,- p/m
- Servicekosten EUR 50,- p/m
- Beschikbaar vanaf 1 januari 2026
Bezichtigingen;
Bezichtigingen worden uitsluitend ingepland na aanlevering en positieve beoordeling van;
- Ingevuld aanvraagformulier
- 3 recente salarisstroken
- Werkgeversverklaring
- Verhuurdersverklaring (indien aanwezig)
Neem contact op met ons kantoor voor meer informatie.
Features
Transfer of ownership
- Last rental price
- € 835 per month (service charges unknown)
- Deposit
- € 1,670 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Rented
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2008
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 64 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 195 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Complete floor heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- TERNEUZEN L 3891
- Sun terrace
- 21 m² (3.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Yes
© 2001-2026 funda